Pvc okna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. nov 2017 8:41

kara je napisal/a:

Odločamo se za nova PVC okna. Od vseh je najugodnejši ponudnik Element d.o.o. nekje z Gorenjske. Ali ima kdo izkušnje z njimi? Ker tako zelo cenejši pa spet niso, da bi tvegali.

kara

Mi imamo že nekaj njihovih oken, naslednje leto bomo menjali vsa okna, verjetno bodo tudi njihova. Predvsem mi je všeč njihova odzivnost, pa da so prišli, ko je bilo zmenjeno. In da so dovolj blizu, če bi slučajno prišlo do kake reklamacije.

Loni Makaroni

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

29. nov 2017 10:11

Hvala Loni! Dobro je to slišati od tebe, ki si že dolgo na forumu in te "poznam". Tako vem, da gre res za izkušnje in ne samo reklamo. Kar nekako v stiski sem, za koga se odločiti, saj je trg res velik, veliko ljudi pa se je tudi že opeklo. Tako pač je, če nič ne veš s kom imaš opravka. Lep deževen dan! Kara

kara

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

29. nov 2017 13:27

Tudi midva sva poiskala več ponudb in vendar sva se na koncu odločila za lokalnega ponudnika, ki niti slučajno ni bil najcenejši (pa najdražji tudi ne), bo pa "pri roki", če bo karkoli narobe.

 

rrr

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. dec 2017 8:56

Mi jih imamo v radiju 20 km od doma vsaj 5, ta, lastnik Elementa je delal pri enem večjih ponudnikov oken v Sloveniji, pa je šel na svoje, z izkušnjami od tam. In so še cenejši od njih, ampak po prebiranju mnenj po spletu in spraševanju naokoli za predračune pri takšnih sploh nisva spraševala. Pri nas bomo po menjavi oken hišo še izolirali, tu se (tudi) nisva odločila za najcenejšo ponudbo, ampak sva šla na zihr.

Loni Makaroni

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

1. dec 2017 11:28

Kaj pa Satler okna? Smo jih srečali na Celjskem sejmu. Doma so nekje iz Slovenskih Konjic ali okolice. Vzeli smo njihov prospekt, no morda bomo še tja zaprosili za predračun oz. ponudbo. Ja, teh podjetij je res kar veliko . Včasih je bilo lažje, ko nisi imel kaj izbirati

kara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. dec 2017 13:02

Satler okna ima moževa sestrična, pvc, rjava zunaj, bela noter (isto varianto bomo vzeli pri nas), tudi nima nobenih pripomb. Menjali so cca 5 let nazaj. Naročili so jih pri lokalnem zastopniku v okolici Kranja. 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti