Nočni gardaland

sabinab  

član od: 19.2.2007

sporočila: 5

tema odprta - 10. avg 2007 14:07 | ogledi: 4.917 | odgovori: 8

15.tega meseca imam z družino namen v zagaviščni park Gardaland. Bila sem že na dnevnem v oktobru in, ni bilo takšne gneče.Sedaj bi šli na NOČNEGA ! Zanima me ali je na nočnem tudi takšna gužva,kot na dnevnem.Če, ga je kdo že obiskal avgusta , prosim, da sporoči kakšne so njegove izkušnje. Hvala

sabinab

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

10. avg 2007 14:23

kolikor vem jaz je bistvo nočnega samo to, da je odprt do polnoči in se ob tistih piramidah dogajajo laserski šovi. (nam je bilo to blazno dolgočasno) poleg tega pa je zvečer tudi povorka pravljičnih bitij, ki živijo v gardalandu. drugače pa je čez dan to ravno tako dnevni gardaland.:) drugače pa smo mi šli pač na nočnega, ker je bil vštet v ceno in dnevne variante nismo našli. fino je, ker imaš več časa, pa si lahko bolje razporediš konstrukcije. drugače pa res ni nič posebnega. če je lep dan je tam pač gneča. mi smo bili julija (nočni), pa se je čakalo, čakalo, čakalo... da ne omenjam tega, da je bilo vroče, vroče, vroče... kakorkoli se odločite najpomembneje je, da je družba dobra in imaš koga s katerim klepetaš na poti do avanture. lep dan. hruškabanana

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. avg 2007 14:33

Nočni Gardeland je samo nadaljevanje dnevnega, z dodatki, ki jih je omenila hruškabanana. Zato greste tja lahko tudi prej in potem podaljšate v nočnega. Jaz bi vam samo odsvetovala obisk v avgustu, saj je takrat grozna gužva zaradi italijanskih počitnic. LP katjushka

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

10. avg 2007 14:42

15. avgust? Praznik, Ferragosto! Ni italijana na delovnem mestu! Jaz vam želim, da ne, ampak občutek imam, da bo groooozna gužva! TanjaG.

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

10. avg 2007 14:59

Draga sabinab! Jaz v Gardalandu nisem bila, kakor pa je za TanjaG. omenila je 15. avgust praznik (v Italiji zapovedan). Jaz tisti dan nikakor ne bi sla nikamor (vsaj ne proti Italiji) in tudi ko sem zivela v Italiji sem bila tisti dan, ce se je le dalo, doma v druzbi domacih. Jerneja USA

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

10. avg 2007 17:17

Lani sem bila 2x, konec junija in malo pozneje (se žal ne spomnim a je bil avgust ali september). Popoldan je bila res gužva, vendar tam po 19.00-20.00 uri se je umirilo in je bilo prav prijetno brez daljšega čakanja. Mi pa ta nočna varjanta ugaja, ker si lahko vzameš čas, v miru hodiš na naprave, vmes počivaš, na koncu si pa vseeno tako izmučen, da na avtobusu takoj zaspiš in spiš do doma- tako mučna vožnja hitro mine. Ti bi pa tudi jaz odsvetovala obisk 15.8, zaradi prostega dneva. LP in veliko užitkov ob obisku Gardalanda! Pecenka

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

10. avg 2007 18:04

Čao, ja, nočni Gardaland res pomeni samo to, da si tam še zvečer oz. do 00.00, takrat se namreč zapre. Je pa tako - groooozna gneča je te dni, pa še 15.8. bo, tako da res močno odsvetujem. Mi smo bili 14 dni nazaj, je bila gneča za znort, tudi zvečer ni bilo nič boljše. Večino časa smo preživeli v vrstah. Kadarkoli že boste šli - en lep adrenalinski dan vam želim. Lep pozdravček, S.

Alisha  

član od: 31.5.2005

sporočila: 48

10. avg 2007 19:01

Tudi jaz ti odsvetujem, da greš ta dan, je boljše, da še malo počakaš, morda je bolje, da greš v septembru. Avgusta imajo italijani počitnice, 15.08. je pa prosto še za tiste, ki jih morda nimajo...tako, da....no odločitev je vsekakor tvoja. Lp

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

10. avg 2007 21:11

Midva s fantom sva bla 1. ali 2. vikend (sobota) v juliju in je blo fulllll gneče. Na zadnjo predstavo (ki sva si jo želela ogledati) sva čakala eno uro (od 22.oo do 23.oo) še dobr da je bla kratka, če ne bi nama bus ušel :( Točno 11 ur sva bla not in nisva uspela it na vse :( no, ja ni mi žal, za prosti pad, pa blue tornado, mi je pa za drsališče, pa še neke druge stvari. S tem da sva se sam 2 x 15 min ustavla, da sva neki pojedla pa popila. Jst bi rabla še par ur :) oz. dva dni :) Tko da bom probala drugič ot za 2 dni, pa še u caneva world, pa še kam okol lp Pitončica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti