Hribi

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. jul 2008 6:18

malo višje iz Pokljuke recimo greš na Blejsko kočo na Lipanci ali iz Pokljuke na planino Konjščico ali iz Pokljuke na Oskovnico preverjeno,prehojeno,prijetno,povsod pa kislo mleko in žganci,njamsi anaeva

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. jul 2008 6:53

Uskovnico....

No, saj tudi okoli Bohinjskega jezera ni napak. Ali pa v dolino Voje, čez Hudičev most. Če ste za bolj strmo pa na Vogar, so potem tako lepi razgledi...

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

1. jul 2008 7:41

Da, še jaz dodam nekaj lepih in lažjih turic: - Od Blejske koče na Lipanci ( Pokljuka) na Debelo peč in nato vzdolžno prečenje do Mrežc oz. turo lahko podaljšamo do Debelega vrha. (lepo pogled na Julijce in v dolino Krmo) - Viševnik - Iz planine Suha (V laškem rovtu zavijemo levo na makedamsko pot in po 4 km smo dovolj visoko, da imamo do planine dobro 1 urico hoje) na Rodico, turo lahko podaljšamo do Črne prsti (3 ure hoje po lepem grebenu, razgled na Bohinjsko in Primorsko stran) - Od Savice (po mulatjeri na Komno in nato do Krnskih jezer) - Iz Vršiča na Slemenovo špico - Iz Kofc na Veliki vrh in nato po grebenu na Veliko kladivo - Vrtača nad Zelenico - Begunjščica - Tolsti vrh in Kriška gora Ogromno izletov in pa premalo časa s.marinka4

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. jul 2008 8:19

hvala rimljanka za popravo, anaeva

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. jul 2008 8:22

iz Bohinja se zapelješ na Soriško planino in potem po rapalski meji na Slatnik,Možic in naprej anaeva

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. jul 2008 9:23

No ja, če so otroci recimo 4 in 6 let, pa nevajeni hribov (s starši vred) potem jaz že ne bi svetovala triglavskih jezer. To je čisto prava hribovska tura.

Mislim, da bi bilo res najprej nujno treba vedeti, koliko ste vajeni hribov (takih, s skalami, melišči,...) in koliko so otroci stari. Sicer je neodgovorno in nersno hoditi v prave hribe, gore, bi morala napisati. Gre pač za visokogorje.

rimljanka - zasebno mnenje

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. jul 2008 10:18

se popolnoma strinjam z rimljanko moji so sicer prehodili že vsa kar sem sama napisala,ker drugače se niti nebi oglasila je pa res da so po malem začeli že z plenico in sedaj že v petek zvečer nanesejo zemljevide in priročnike ter knjige in se sami odločijo kam bomo šli. potem pa z možem presodiva če bo šlo ali ne. me pa grozno jezijo tisti,ki svoje cicibane vlačijo v planine in potem otroci cvilijo in vreščijo,da ne morejo več potem pa jih starši nosijo vlačijo,prosijo in od poti nima nihče nič le slabo voljo naši imajo hribovski dnevnik v katerem je že čez 200 vrhov,večinoma opremljenih z žigom pa obvezna slika z vrha,pa kamen za spomin,... velikokrat pa ko so verjeli še v škrate jim je le ta zagotovo pustil kakšno čokoladico za kamnom na vrhu anaeva

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

1. jul 2008 11:17

Otroci so mlajši, navajeni hoje, ampak niso vsakokrat razpoloženi za najine ideje; nama pa so gore všeč in si želiva poleg morja tudi malo gorskega zraka. Veva, da niso zmožni dolge ture z večjo višinsko razliko, tako da koča pri triglavskih jezerih odpade. aknelab

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

3. jul 2008 7:13

Do tukaj smo prišli: [url=http://www.Slikomat.com/slika/2845079.htm][/url] Hvala za ideje! aknelab

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti