Podjetje garant

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

2. avg 2007 10:08

Mi2 imava njihovo kuhinjo...dobro nama služi že 4 leta, niti za čišnenje ni preveč zahtevna.

Plošča (delovni pult) je tudi zelo kvalitetna...

Odločitev je pač tvoja...je pa cenovno res zelo ugodnen Garant!

lp Bojanca

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

12. avg 2007 15:19

Mi imamo spalnico in je super. Šli so nama celo na roko in nama dali kar predalnik, ki so imeli ravnokar sestavljenega v salonu - vam povem, da je predalnik s šestimi predali strašno zoprno sestaviti, če začenš iz nule. Ker nama je bilo všeč tudi otroško pohištvo, smo vzeli še dve omarici, zraven pa so nam dali dodatno plastične nogice in sedaj sta omarici lepo v kopalnici. Tudi kljuke oz. ročaje sem želela drugačne, kot so bile pri neki omari in tudi tu ni bilo problema. lp, vanjatajnsek

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

12. avg 2007 15:57

imam že približno 18 let Garantove omare in komaj čakam da se jih znebim-čakam da zadenem na lotu in kupim nove

...po vaših pohvalah sklepam da so se popravili in dali malce več na kvaliteto...

Vesna Leben Sporočilo je spremenil(a) ligojna dne 12. avg 2007 15:58:27

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

12. avg 2007 19:58

Malo mimo teme: Garantovega pohištva ne poznam, ampak če kupujeta spalnico - posteljo, vama toplo priporočam vodno posteljo. Pri nas jo imamo in je sijajna. LP, Pija. Pingvin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. avg 2007 20:33

No, Ligojna, saj, če je spalnica zdržala 18 let, pa že ni mogla biti tako zelo zanič. rimljanka

bjele10  

član od: 4.3.2008

sporočila: 6

20. mar 2008 20:01

kupila spalnico dorina od garanta,totalna katastrofa,prišli pooblaščeni monterji,zmontirali,čez nekaj dni drsljive vrate spodaj ki so vpete v vodilo spustijo,izpadlo iz vodila,popravim sam,ker sem bil nad monterji zelo razočaran.Ok vrata sedaj delujejo brezhibno,vendar postelja pa tako škripa da ne moreš ponoči spat razen, da že od otrujenosti zaspiš.Zelo razočaran nad garantom.Če ima še kdo probleme s spalnico dorina mi naj prosim javi in naj kaj napiše.Ocena 1 od 5. bjele10

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

20. mar 2008 21:12

Tudi midva z možem 4 leta nazaj sva kupila kuhinjo od Polzele - Garant, in do zdaj nas služi vredu. Kvaliteta je v redu .Pri montaži sva ugotovila da ena vrata od omarice je drugačne barve, in sva poklicala in takoj čez 4 dni sva dobila originalna vrata, pa tudi bresplačno so dali dodatne ročaje za rezervo. A kar se tiče spalnice ne vem, lahko povejo drugi. Lp TinaTina

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

20. mar 2008 22:37

Midva sva kupila kar nekaj omar v Garantu, pa so dobre. Všeč mi je, ker jih lahko "drsaš" po tepihu sem in tja ;) zelooo rada namreč prestavljam omare naokrog mala zelena

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

21. mar 2008 8:55

Spalnica garant, brez pripomb, solidna izdelava. Bjele probaj si sredi postelje na spodnji strani zmontirati še kakšen leseni nosilec, ki bo nosil težo postelje. Deset minut dela, pa bo. Kar se pa tiče monterjev, vse te zadeve, razen kuhinje seveda, sestavljam po potrebi pa tudi razstavljam sam. Tako sem pred časom zaradi selitve razstavil spalnico, ki so jo montirali pooblaščenci od Alplesa. Katastrofa, takorekoč vse narobe, pa zaradi tega ne bom trdil, da je alplesova splanica slaba. lp Vlado

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

21. mar 2008 9:01

Pred štirimi leti smo prenavljali stanovanje in pri Garantu kupili spalnico. Montaža in prevoz je bil zastonj. Zelo smo zadovoljni z njo, pa tudi z monterjem, ki je takrat prišel. Ker je montaža vključena, se ne splača sam montirat, ker njemu je to  v malem prstu.

 

Le pogumno.

 

 

 Nana

Nana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti