danes kar ena obilna mešana solata, z mocarelo, tuno, olivnim oljem,...in svež kruh!



ANJA
Kaj jutri za kosilo?
Danes smo jedli purana, tenstan krompir in solato skrompirjem in bučnim oljem;
jutri pa nameravam prvič narediti sirov burek. Saj ni težko ane?
katti
danes bodo pa golaž in makaroni
ANJA
Pri nas bo danes sladko zelje s krpicami in hrenovke. Za posladek pa - pravkar sem dala iz skrinje lisnato testo, da se odmrzne. Bom ga razvaljala, namazala s skuto in potrosila s sadeži - borovničke, maline, robide (tisto, kar je v skrinji).
Pozdravček!

torek: boranija, cesarski praženec, kompot
sreda: polpeti, krompirjeva solata
Julija
Zame bo pa ohrovt v solati.
Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 16. nov 2005 10:51:20
Danes: pašta po milansko in panna cotta z malinovinžm vročim prelivom
Lumpica
ponedeljek: polpete, pire in špinača
torek: srčki v omaki, polenta, solata
sreda: špageti z morskimi sadeži in solata
četrtek: repa in matevž, krvavice
Gobica
Včeraj zvečer je padla zelo dobra pica.
Danes bo pa: zelenjava narezana na rezance, puranje meso narezano na rezance - vse skupaj v voku, zraven riž in solata (rdeči radič in štrucarca s krompirjem).
Pozdravček!
Kočerja včeraj: spomladanski zavitki, piščanec z mandeljni, piščanec s papriko, pekoči piščanec in sladko-kisli piščanec, riž.
Danes: ... slabo kaže. Upam na zelenjavno juho in solato enkrat pozno zvečer.
tjas
Za vse nas, ki smo danes na luni bo za kosilo VODA!!
SMILE28
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
