danes ričet s prekajenim mesom
jutri poslastica domača krvavica z repo in kromprijem

miha-ela
Kaj jutri za kosilo?
Špinačni njoki s smetanovo omako in šampinjoni,
jutri kuhano kislo zelje, prekajena reberca
Lep dan
mišika
četrtek: goveja juha z ribano kašo, ocvrt piščanec, pražen krompir, korenček v prikuhi, radič s fižolom
lp
Julija
Včeraj : ješprenj z kranjsko klobaso
Danes: goveja juha z kroglicami, testenine, mleto mešano meso, zelena solata
Jutri: goveja juha z rezanci, kislo zelje, krvavice, krompir v kosih
nena 55
Jutri bo goveji golaž z njoki in mešana solata.
Pozdravček!
juneća juha s griz knedlima
kuhana junetina
špinat i pire krumpir
palačinke
Lidija...
Včeraj je bila kisla repa in krvavice ter odščipanci in solata iz paradižnika, mocarele in fižola (vsi vseega ne jemo),
danes pa nekaj na hitro- juha iz vrečke z mesnimi cmočki , hrenovke in zemf,
jutri je na vrsti golaž, polenta in in regrat, verjetno z jajčkom;
v soboto bo še golaž in rezanci ter palačinke z makovim nadevom
Dober tek vsem in čin čin

katti
Katti, regrat 

A se ga tudi sedaj da nabirati
Dušanka
Ja seveda Dušanka, če ga le dobiš. Moja mami to tko rada počne, da ne zdrži do spomladi.
Pravi, da verjetno zato raste, ker še ni tako zelo mraz.
Sicer smo ga pa že povečerjali s toplim krompirjem, tako, da ga jutri za kosilo ne bo.
NJAMI!
Če ga rada nabiraš, ti predlagam, da malo pofirbcaš po travi.
lp
katti
Katti, kaj so "odščipanci"
. Isto vprašanje kot Dušanka - regrat
Jutri bo pri nas makaronflajš in zelena solata.
Kje kupujete krvavice - dobre, z ajdovo kašo...
Pozdravček!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
