Danes pri nas kosilo - riž s čebulo in grahom (podobno rizi-bizi), pečeno puranje meso in zelena solata.
Zvečer bomo pa pekli sirovo pito z blitvo.
Pozdravček!

Kaj jutri za kosilo?
po- rebrca na žaru, tenstan krompir, solata
to- rižota z korenčkom in grahom, motovilec
včeraj- pohane šnite, jagodni kompot
danes- lignji na žaru s tržaško o. , mešana solatka
jutri- sladko zelje
katti
Polentna pica - polovico zelenjavne zame (OH dan), za dragega pa kaj boljšega! - pa obvezna solatka
Dušanka
Danes je bila pa krompirjeva juhica in domač radič s taščinega vrta.
tjas
petek: tortelini z omako 4 sirov, solata (zame pa kaj zelenjavnega)
Julija
Sprememba. Zaradi višje sile bo načrtovano petkovo kosilo v soboto, danes pa bomo jedli goveje zrezke v omaki (njami domača kravca), pečena polenta, radič s krompirjem.
lp
Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 11. nov 2005 08:58:26
riža s porilukom
pečena puretina
krastavci sa salatnim preljevom (dressingom)
Lidija...
Danes sem naredila piščančje zrezke v gobovi omaki, makarone z drobtinicami in mešano solato, za sladico pa še polovica tiramisuja od včeraj
...Jutri bo pa zelenjavna juhica, sirovi štruklji in kompot!
Maji
Sporočilo je spremenil(a) maji dne 10. nov 2005 21:45:12
ponedeljek: piščanec z zelenjavo v voku, riž
torek: sin je skuhal preveč riža, pa smo naredili rizi bizi, zajčja jetra in solato
sreda : fižolova juha s testeninami
četrtek : ocvrti lignji, krompir, blitva s sezamom in rulada
danes : ker je martinovo, mora biti nekaj od "aviacije" in bomo imeli puranje zrezke, njoke s sirom in zeljno solato. Pa naše mlado vino bomo poskusili.
jutri : kosilo "koji kuda", za zvečer pa fešta pri mami in sestri.
Gobica
pečeni kotleti, široki rezanci, zelje - fižol solata
ANJA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
