Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15163

8. nov 2020 18:41

Pri nas v  petek

goveja juha z rezanci, špageti z zelenjavno omako, solata

Včeraj polnjena telečja prsa, polnjen sv.zrezek v mrežici,  pražen krompir, zelenjava, solata

Danes po dolgi hoji na soncu goveja juha z rezanci, mesna omaka, šoageti, solata

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

8. nov 2020 21:24

Pri nas pa sem uspela poslikat se preden je slo v pecico, ker za mizo pa pozabim

Vceraj pecen krompir z zelisci, ohrovt in korenje. Poleg pa roastbeef, solata in kozarec rdecega. Sladkali smo se z ledeno torto.

Danes pa mlinci, duseno rdece zelje in piscancji fileji v naravni omaki ter radic. Za sladico pa kar ledena torta od vceraj. 
lep vecer, Sandra

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

9. nov 2020 6:34

Sobota: Goveja juha z rezanci, pizza

Nedelja: Bučna juha, pečen piščanec, pečena sv.rebra, mlinci, zelena solata in domači prijatelj

Ponedeljek: enako kot v nedeljo, samo solata bo mešana...

Lotti

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

9. nov 2020 12:40

                 Danes:    prežganka z zlatimi kroglicami

                                  pečenka

                                 mlinci in tenstan

                                 radič, motovilec, endivija s fižolom  

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15163

9. nov 2020 17:49

Zdaj res že dolgo pogrešam Dragičko. Upam, da je vse ok. Pošiljam tople zdrave pozdrave, oglasi se
Danes sem bila zaradi "zdravstvenih razlogov" na dolenjskem. Kako lepo, da sem lahko na hitro videla hčerki.

Domov sem sinu iz pizzerije prinesla pizzo,  možu malce bolnemu zakuhala zarezance v juho, zaželel si je hrenovko, paradižnik. Kruh sem prinesla od hčerke in muffine za posladek. Bil je kljub zelo slabemu vremenu zame čudovit dan. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 9. nov 2020 22:11

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

10. nov 2020 13:26

                 Danes:     gobova juha iz jurčkov

                                  zabeljeni ajdovi žganci 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

5na2  

član od: 5.6.2018

sporočila: 46

10. nov 2020 14:45

Špageti z mesnimi kroglicami, paradižnikovo omako in mocarelo, pečena buča maslenka in solata. 

5na2

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

10. nov 2020 15:29

Trixi, hvala za skrb... Namreč polna dva tedna sva na "košti" sina in hčere... pripelji kosilo in ga pusti pred vhodnimi vrati. Ko te bolezen pokosi, pa še bolezni se reče corona, ti se slabo piše. Ampak, verjetno imam v genih korenine oliv, ki ne strohnijo kar tako. Pozdravček vsem. 

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

10. nov 2020 16:26

Dragička...čimprejšnje okrevanje želim. Vse bo še ok. 

Danes za kosilo :hrenovka in mešana solata. 

LP, Saša

Sporočilo je spremenil(a) Venturini dne 10. nov 2020 16:27

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

10. nov 2020 17:22

Dragička je napisal/a:

Trixi, hvala za skrb... Namreč polna dva tedna sva na "košti" sina in hčere... pripelji kosilo in ga pusti pred vhodnimi vrati. Ko te bolezen pokosi, pa še bolezni se reče corona, ti se slabo piše. Ampak, verjetno imam v genih korenine oliv, ki ne strohnijo kar tako. Pozdravček vsem. 

Dragička, obema želim čimprejšnje okrevanje, hvala Bogu, da okrevata doma in ne v bolnišnici.

Pozdrav, Johana.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti