Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

7. avg 2017 15:23

Včeraj sem se malo potrudila, ker sem ravno imela čas: kumare v omaki s sušenimi paradižniki ter skutini štruklji(sem dobila odlično domačo albuminsko skuto mmmmmmm) in štruklji z ocvirki in jajčnim cvrtjem .

 

Danes pa spet brzinsko: popečen piščančji file z limono, popečene bučke, solata.

 

Ninja24

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. avg 2017 20:16

Štruklji z ocvirki in jajčnim cvrtjem so pa nekaj odličnega. Nisem si mislila, da to mladina obvlada oz je. 

 

naor

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

7. avg 2017 21:57

naor je napisal/a:

Štruklji z ocvirki in jajčnim cvrtjem so pa nekaj odličnega. Nisem si mislila, da to mladina obvlada oz je. 

 

naor

 Jaaaa najboljši (sploh z domačimi ocvirki in jajčki pa še z dodatkom pregrete smetane in v štrukljevki), pri nas os se delali odkar se spomnim in že kot malo smrkljico me je babica naučila delati te štruklje....tako da vsake toliko se jih postopim naredit, no moj jih prej ni poznal, zdaj se pa komaj ustavi, ko jih dobi na krožnik .

 

Ninja24

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. avg 2017 1:09

Čestitke tudi babici, da te je naučila, ti pa ohranjaš kulinariko vašega dela Slovenije še naprej, v živo!

 

naor

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

8. avg 2017 8:43

Včeraj pri nas goveja juha, rižota s piščancem in veliko zelenjave, endivija in radič v solati,

danes zelenjavna juha, krompirjevi marelični cmoki, kompot iz robid in 

vsa zelenjava in sadje, razen marelic, z vrta, obožujem poletno kuhanje, ko gre direkt z vrta v lonec ali na krožnik 

tabu

Mygrace

sporočila: 6506

8. avg 2017 10:17

               

 

Pisker jote.

 

Dodatki, posladki, poslanki...:

- na vsakem vogalu, ni panike

 

           

 

Aja, v joto brez problema dajem kimel v zrnju, se nismo sploh nikol pogovarjal okol  

Mygrace

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

8. avg 2017 11:37

Včeraj na primorksem pašta s paradižnikovo omako mmmmmm 

Danes pa "mami hotel", čufte v paradižnikovi omaki če pa še kaj ostane, pa bo še za naslednji dan

NutellomAnka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12657

8. avg 2017 12:36

                  Danes:   makaronflajš,   zelena solata

                                   breskve,   sladoled

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. avg 2017 13:59

Danes pri nas:

sladko

 cmoki

pečena  bedrca

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti