Zaposlitev

tinkarica  

član od: 22.12.2006

sporočila: 87

31. jul 2015 11:52

Pozdravljeni!

 

Evo, obujam staro temo. Zdaj sem se pa jaz znašla med iskalci zaposlitve. Iščem in pišem pa komaj kdaj dobim kak odgovor...itak zavrnjeno.

Imam 15 letne izkušnje v administraciji( stara sem 36 let) (nabava, vnosi, fakture, reklamacije,naročila...) in seveda gledam v tej smeri. Poznate kje v okolici Ljubljane podobno prosto del.mesto? Vse sem že prebrskala a kaj ko je očitno vse naprej zasedeno in dajo oglas samo zaradi zakona:(

 

lp Tina

tinkarica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

31. jul 2015 13:03

Vojašnica Cerklje ob Krki išče kuharje...če morda komu kaj prav pride info.

Ognjič

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

4. avg 2015 14:01

Tinkarica na mojedelo.com je vedno kaj v tej smeri in za področe Ljubljane. Prijavi se in ti potem vsakodnevno pošiljajo na mail.

Srečno.

patty

bela120  

član od: 28.2.2013

sporočila: 103

14. avg 2015 10:39

Pa Subway LJ ima na facebooku ,da iščejo nove sodelavce če komu kaj pomaga

bela120

tinkarica  

član od: 22.12.2006

sporočila: 87

26. avg 2015 11:39

saj na portalu je vedno povpraševanje oz.ponudba. Samo kaj, ko skoraj nikoli ne dobiš niti odgovora. Pošlješ nešteto ponudb/prošenj, odgovora pa nobenega. Ko bi te vsaj poslali v 3pm in pač povedali, da imajo kandidata izbranega.

 

Problem je, ker je zakonsko določeno, da delodajalec mora dat razpis ven, četudi že ima izbranega novega zaposlenega. In potem dobijo brez veze kup prošenj in brezveze upaš na razgovor.

 

No ja, upanje po novi službi vseeno ostaja:)

 

 

tinkarica

bela120  

član od: 28.2.2013

sporočila: 103

27. avg 2015 10:54

To z odgovori je pa žal stalna praksa vse je bolj kot ne v vezah in poznanstvih čeprav sem prejšnjo službo dobila čisto brez vez poznala sem smo enga delavca pa ta ni imel nič pri tem ,da so me vzeli .Sedaj pa žal tudi z vezami ne prideš nikamor

bela120

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

27. avg 2015 12:35

Posredujem informacijo - v Kopru, trgovina TWO WAY, Supernova II, iščejo prodajalko za nedoločen čas. Mogoče pride informacija prav kateri punci iz našega konca.

 

LP

Valchi

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

27. avg 2015 16:42

tinkarica je napisal/a:

Problem je, ker je zakonsko določeno, da delodajalec mora dat razpis ven, četudi že ima izbranega novega zaposlenega. In potem dobijo brez veze kup prošenj in brezveze upaš na razgovor. 

tinkarica

 

Ne, po novi zakonodaji delodajalec, ki dejavnost opravlja v gospodarstvu, ni več dolžan objavljati prostih delovnih mest. Na to te opozorijo tudi na zavodu za zaposlovanje. Torej se ne gre zanašati na razpisana delovna mesta. Najverjetneje jih objavljajo tisti delodajalci, ki za to spremembo še niso slišali.

Samo javni sektor mora po zakonu objavljati "prosta" delovna mesta. Pa, da ne boste mislile, da so to dejansko prosta delovna mesta! Še prej so zasedena, kot tista v gospodarstvu. In roko na srce, samo od slednjih dobiš odgovor, ki je seveda negativen. Ker se pač morajo držati zakona. 

 

 

onija

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

27. avg 2015 16:53

Smo ravno te dni računali, kdaj smo nazadnje zaposlovali na naši šoli- učitelja 2007/08, čistilko 2012. Dve penzionistki pa smo si porazdelili med sabo, je šlo z ustreznim kadrom. Učiteljev je pa na trgu dela res toliko, da vzamejo tistega, ki ga že poznajo, torej da je na šoli delal prakso, pripravništvo, da je že kje poučeval in se ravnatelji zmenijo med sabo, kako mu je šlo, malce nepotizma pa je itak povsod, priznajmo si.

Tule je tudi lepo razloženo, kako je trenutno z učiteljskimi službami, jaz jih poznam veliko, ki so brez, tudi nekatere, ki so jo zgubili zaradi ukinitve programov (SŠ)

http://www.siol.net/novice/moja_sluzba/novice/201

 

Službo z vsaj solidno plačo privoščim vsakemu, ki si jo želi!!!

marjja

pikec99  

član od: 18.2.2013

sporočila: 20

29. jun 2016 9:33

marjja je napisal/a:
Smo ravno te dni računali, kdaj smo nazadnje zaposlovali na naši šoli- učitelja 2007/08, čistilko 2012. Dve penzionistki pa smo si porazdelili med sabo, je šlo z ustreznim kadrom. Učiteljev je pa na trgu dela res toliko, da vzamejo tistega, ki ga že poznajo, torej da je na šoli delal prakso, pripravništvo, da je že kje poučeval in se ravnatelji zmenijo med sabo, kako mu je šlo, malce nepotizma pa je itak povsod, priznajmo si. Prosta delovna mesta za učitelje so kar zalo iskana...

Tule je tudi lepo razloženo, kako je trenutno z učiteljskimi službami, jaz jih poznam veliko, ki so brez, tudi nekatere, ki so jo zgubili zaradi ukinitve programov (SŠ)

http://www.siol.net/novice/moja_sluzba/novice/201

 

Službo z vsaj solidno plačo privoščim vsakemu, ki si jo želi!!!

marjja

Službo danes dobiti v šoli je prava znanstvena fantastika... nevem js nimam sreče.. nepoznam nobenga, pripravništvo sem delal in tam ne rabjo... ni. 

Glede na to da gre tukaj za kulinariko je pa kar nekaj razpisanih delovnih mest za kuharje...

Kuharski majster

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti