Depilacija nog

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. apr 2015 12:07

Tinkarica, jaz sem to vprašanje zastavila tukaj prvič in s dala vedeti, kaj mislim. Moje mnenje, ki ni od včeraj je, da je pomembno biti všeč sebi, seveda pa tudi drugim do neke mere, a to kar današnji svet pričakuje od vsakega posameznika res ne vodi več nikamr. Biti ves čas "in", le čemu? Ostati zvest sebi na vseh področjih, to se mi zdi pomembno. Seveda pa, kolikor nas je, toliko je tudi mnenj in jaz sem samo povedala svoje.

 

naor

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. apr 2015 12:51

Splash, upam, da se boš zdaj lažje odločila. Gotovo si izvedela "več kot si hotela izvedeti". Pa tudi Vikica, ki je pred 4 leti take bedastoče pisala, je dobila svoje!!! Ha!!!

Ah, ja, pa te novinarke v Oni, sem brala danes zjutraj, jej, jej.... le kaj jim pride na misel....

marjja

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

28. apr 2015 15:37

Ugajanje sebi, pa kaj še. Ne mi zdaj rečt, da si sam sebi kosmat bolj všeč... To je čista lenoba! Seveda depilacija, manikira, ličenje, urejanje frizure in kar je še tega terja nekaj časa(in denarja!) ter nam vzame kako uro juranjega spanca, vendar verjemite, da je občutek fenomenalen. 

To promoviranje splošne zanemarjenosti, mi pokonci postavi še tistih nekaj kocin, ki jih nisem odstranila 

 

Vesnuska

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

28. apr 2015 15:59

S higienskega stališča je odstranjevanje dlak povsem nepotrebno - torej so razlogi, zakaj to počnemo (ali ne) v vsakem primeru iz drugih logov. Zakaj torej preprosto ne moremo sprejeti, da je naša svobodna odločitev, kako bomo svoje naravno stanje prilagajali svojim in tujim predstavam o tem, kako naj bi bili videti? In da so svobodne odločitve o britju nog in brade drugih ravno tako legitimne kot naše? Ker v tem kontekstu je vsaka izbira pravilna, vprašanje je le, katera je najbližja našemu dobremu počutju. O tem, kako in zakaj pustimo drugim vplivati na naše dobro počutje, pa mora tako ali tako vsakdo razčistiti pri sebi.

Sonja

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

28. apr 2015 17:48

Jaz že celo življenje ne kompliciram, podpazduho in noge si enkrat tedensko v dveh minutah pobrijem z damskimi britvicami pa je poceni, hitro in neboleče. Imam pa srečo, da je tisti en milimeter narastka na nogah na teden svetle barve in pogostejše britje ni potrebno.

Ja, tudi mene motijo kosmate podpazduhe in noge...(predvsem moje!) 

BABI 2+2

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. apr 2015 19:48

Pa ne brit, to gre odlično skupaj s sivino.

Commis débarrasseur

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

28. apr 2015 21:53

www.flickriver.com%252Fphotos%252F" target="_blank">https://www.google.it/search?q=hairy+legs&clien

No a  tele dlake niso  hudo sexy ;-

 

Kotarca

tinkarica  

član od: 22.12.2006

sporočila: 87

29. apr 2015 6:56

Ne vem, če smo se čist razumele...to ugajanje sebi sem jaz mislila to, da smo same sebi najbrž všeč razkocinjene. Vsaj jaz se brijem zaradi tega, ker sem sama sebi taka bolj všeč in ne zaradi drugih. In mi gre na živce, ker se vedno ponavlja, zakaj hočemo ugajat drugim. JAz hočem bit brez kocin, ker sem sebi bilj všeč. Puca mi muca, kaj si drugi mislijio....saj itak ne vidijo skoz hlače in gate, kakšna sem spodaj:)

tinkarica

tinkarica  

član od: 22.12.2006

sporočila: 87

29. apr 2015 7:02

Kones koncev je ista fora deodorantiranje. Tiste, ki zagovarjate naravno. Saj je čist naravno zašvicat in zasmrdet. zakaj potem deodorant? Da ne smrdite drugim ali da ne smrdite sebi.

Najbolje afro frizura v gatah z omamnimi naravnimi dišavami:) Afro se bi dnevno spreminjal....afro...irokeza...  :):):)

tinkarica

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

29. apr 2015 7:14

Ti pa nimaš nobenega filtra, ne? Vonjave z dlakami nimajo nobene zveze in je taka primerjava prav bedna, pa tvoja irokeza gor ali dol.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti