Lidl

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

15. apr 2008 13:11

To je res. Mora biti konkurenca. Tudi jaz kdaj pa kdaj zaidem v Lidl in moram rec,da sem kar zadovoljna in za dolocene artikle placam precej manj kot pri sosedu. Majdina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

15. apr 2008 13:39

jaz pa sem ugotovila,dase Lidl od Lidla razlikuje,.. največ svežega sadja in zelenjave ima tisti v BTC v LJ,... smo malo preizkusili in nekaj kombinirali z Postojnskim ali pa s tem na Rudniku,...v mesecu dni sem ugotovila da je največ in tudi po ceni najugodnejši tisti iz BTc,... anaeva

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. apr 2008 22:19

U, Lidl ma ene men ful dobre smokije.. tk so ko pombaer, sam da so sam glave od medvedov.. njamiii.. skos bi jih lahko jedla bannanna

karambola  

član od: 19.11.2007

sporočila: 7

17. apr 2008 22:25

Zadnje čase tudi jaz opažam, da imajo9 vLidlu daleč najboljši paradižnik, motovilec, kristalko, papriko in prav posebej odlične jagode, čeprav v soboto so bile tiste od soseda tudi ocenjene z 5+. karambola

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

17. apr 2008 23:53

Tud jaz sem ravno prej jedla paradižnik iz lidla (tisti češnjev) in sem mela skos v mislih mmmm kako je dober, na splošno mi je zelenjava in sadje všeč tam, samo redkvice smo pa zadnjič dobili vse od zunaj lepe, znotraj pa črne ampak jih še vedno kupujemo tam, ker so drugače res zelo okusne. Jagode tudi, pa še zelo so ugodne, sem pa imela isto priložnost v soboto probat mercatorjeve in se čisto strinjam s karambolo, takih letos še nisem jedla. *Alisha*

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

18. apr 2008 0:15

Jaz imam v ponedeljek namen it kupit žar, ki bo v akciji.

A se vam zdi, da se splača? Je zelo ugoden 25 eur. Bi ga pa rabili za na morje.

MissLady

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. jun 2008 11:05

mene pa zanima če je na kulinariki kakšna članica,ki je zaposlena v Lidlu,.. v bistvu me zanimajo delovne razmere in navodila anaeva

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

20. jun 2008 11:18

Vceraj sem dozivela v Lidlu v bistvu zame nekaj neprijetnega,a tudi pozitivno presenetljivega. Blagajnicarke izredno hitro delajo in jaz pac po stari navadi sproti pospravljam stvari v vrecke,a sem najveckrat prepocasna. Hitela sem in na eni strani mi je pocila vrecka in bum...ravno oljcno olje je padlo na tla in steklenica se je razbila. Grozaaaaaaaaa... Prodajalka je zakljucila blagajno,poklicala cistilca in mi prijazno ponudila papirnato brisaco,da si obrisem oljno nogo. Prijela je moj vozicek,ga zapeljala na stran in rekla,naj pocakam in mi prinesla novo steklenico olja.Na siroko sem zazevala... Kaj takega? Res vse pohvale! Majdina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. jun 2008 11:42

no ravno ta hitrost mene moti,.. pred mano nikogar za mano nikogar samo jaz in moji blagajničarka pa tako hiti,in ker tudi jaz ponavadi zlagam v torbo,me to zelo moti tako mi je že pomečkala solato,pa motovilc,strla gobe,... ker sem na 14 dni v Lidlu in ponavadi pustim cca70€ sem bila vedno tiho, v soboto pa mi je počilo naj povem,da je to ena ta ista blagajničarka v postonjskem lidlu,.. lepo polagam stvari na trak,v vrsti samo jaz,.. ko pa začnem pospravljati stvari v torbo,se ona malo obregne in reče ,hitro,no hitro,.... jaz v miru zložim in če bi bile stranke za mano bi verjetno plačala in šla,ker pa sem bila sama in z zopet zmečkano hrustavko,na njo je veselo vrgla konzervo breskev mi je počilo,. v prav mirnem tonu ji lepo povem,da se tako ne dela,da ker ni vrste lahko v miru pospravim in ker vse plačam jaz,mi ni trgovina in ne blagajničarka nič podarila naj dela spoštljivo,saj je koncu koncev vse plačano samo iz moje denarnice prav veselo se je nasmejala in mi prav zaničljivo in cinično rekla,"mi imamo taka navodila" sprašujem se če to drži?? anaeva

krizanka22  

član od: 1.10.2005

sporočila: 86

20. jun 2008 11:44

Jaz sem z Lidlom zelo zadovoljna, čeprav sem bila na začetku skeptična. Imajo zelo dobre čokolade, pakirano meso, mlečene izdelke in salame pa tudi sladolede. Prej sem nakupovala v Mercatorju ali Sparu, ampak Lidl nič ne odstopa po kvaliteti. Meso ni mastno, sadje je sveže, čokolade imajo ta prav okus (ne po vosku),... Res pa je, da nimajo čisto vsega na izbiro (premalo kozmetike za osebno nego,..), to grem pa kupit drugam. Tudi cenovno so zelo ugodni. Npr. v Lidlu nakupim za 50 eurov za cel teden (kosila, pijača,..), medtem ko drugje, za 20 eurov prineseš v eni mali vrečkici za eno "švoh južno".

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti