5. jun 2015 22:28
Imam tako strgalo iz lanske ponudbe. Julien rezilo se obnese pri dokaj mehki zelenjavi(kumare, bučke..), pri recimo korenčku pa pogrne na celi črti.
Bernarda
5. jun 2015 22:28
Imam tako strgalo iz lanske ponudbe. Julien rezilo se obnese pri dokaj mehki zelenjavi(kumare, bučke..), pri recimo korenčku pa pogrne na celi črti.
Bernarda
21. nov 2016 13:45
Kakšen je borovničev liker v Lidlu? Ali ga je katera že probala?
21. nov 2016 15:06
Zdravo,
meni osebno precej sladek..ni za moj okus.. k en sirup...mi je pa zelo všeč hoferjev čokoladni liker... je pa takšen kot bi pil tekoč puding :) se lahk matiss-ov skrije... čeprav zadnjič so imeli v hoferju še en drug čokoladni liker (ne tistega k običajno vzamem) pa ni bil dober.. upam, da od zdaj ne bo zgolj slednji v ponudbi... vse zafrknejo, pa ceno povišajo..
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Slana pita (Salty pie)

Široki rezanci s kuhanim pršutom, mlado špinačo in porovo kremo