Obletnica...

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

tema odprta - 4. jun 2007 10:24 | ogledi: 4.893 | odgovori: 9

obračam se na vas z prošjo da mi svetujete kam naj greva z fantom za drugo obletnico.rada bi nekaj posebnega da bi mela lepe spomine ...kako ste kaj ve preživele obletnice?kam ste šle oz.ka vas je izbranec povabil...

hvala za nasvete

žabica21

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

4. jun 2007 10:55

Midva sva šla na najino drugo obletnico na Plitvička jezera za en dan, finance niso dopuščale več. Še danes se spominjam tistega dne, kaj sva jedla, kje sva hodila, kaj sva počela. Res, nepozabni spomini. Malčica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jun 2007 11:13

Darling, ti si pa še zeeeeeeelo mlada. Jaz bi ti tule lahko povedala nekaj resnic, ki jih ve lady v najboljših ženskih letih (najboljša ženska leta so v bistvu vsa leta....), ampak, resnice bodo na tebi prijele takrat, ko bodo postale tvoja izkušnja. Prej pa ne. Lahko si pa izkušnje drugače nabiraš. Lahko živiš v romantičnem filmu, kjer junak vedno svoji princesi pove ta prave stavke in dela ta prave stvari - ali pa si zrežiraš romantični film in sicer tako, da junaka postaviš v ta prav kader in z nekaj poskusi se bo že naučil ta pravega teksta in ta pravih opravil. Skratka, če bi rada takšno obletnico, da je ne boš pozabila, potem povabi fanta na tisto lokacijo (verjetno že veš, ka bi rada in kje to je in ti ni treba, dodatnih mnenj) in more-or-less bo fant tam kar lepo funkcioniral. Če bi rada, da te junak ob sončnem zahodu in blagem vetriču zasnubi, potem iniciraj to diskusijo ob blagem vetriču in sončnem zahodu, pa boš videla, kam zadeva pelje. Skratka, ker ti je lokacija že jasna, organiziraj sebe in junaka na določen datum na določeni lokaciji in to je to. V bistvu zelo simpl. Če hočeš romantiko in nepozabno vzdušje na določen datum in na določeni lokaciji, pa delaj romantiko na dnevnem nivoju in ne čakati na tri datume v letu. Romantika na dnevnem nivoju je to, da se partnerja vsak dan znova trudita, da osvojita drug drugega. Poznam pare, ki to počnejo že več desetletij in so v tem času razvili toliko skrite komunikacije in toliko znakov, da znajo tudi iz nakupovanja jestvin narediti romantiko (ki je drugi sicer ne vidimo, ampak onadva pa vesta), poznam pa tudi pare, ki so po šestih mesecih neke zaljubljenosti preprosto ostali skupaj in so še vedno lokacijsko skupaj, komunikacija je v stilu, "dej pohit, dej mi mir, ma pust me...a maš dnar na računu" in ostajajo skupaj preprosto zaradi tega, ker nimajo dovolj intelekta ali pa jajc ali pa obojega, da bi šli narazen. Skratka, darling, delaj na romantiki na dnevnemm nivoju. In pojdi na tisto lokacijo, ki jo imaš v glavi in imejta se fino. In prosim te, ne tukaj poročati, kako je bilo. Vsak ima svoje zasebne dragulje in najbolj romantični in intimni trenutki so dragoceni, dokler jih NE DELIMO s petimi najboljšimi prijateljicami or even worse, s svetovnim spletom. Torej, romantika je stvar glave in ne lokacije. Čez nekaj časa boš to izkusila in ta resnica bo postala del tvoje modrosti. In boš postala lady, z drugimi besedami, one of us. Vendelina jr.

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

4. jun 2007 13:25

za prvo obletnico poroke sva šla z možem na kopanje v Zreče nato pa na kosilo v gostišče smogavc, ki ja tam blizu. za spomin nama je ostala prelepa slika - par obdan s cvetjem. namreč gostilna ima v okolici čudovito urejene cvetlice in lončnice. m.schafe

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

4. jun 2007 18:45

sem tudi jaz študirala da bi se šla kopat in potem na večerjo...se mi tudi zdi najbolše...preprosto.. žabica21

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

4. jun 2007 22:08

Midva sva pa v nedeljo dala skozi že 18 obletnico.....to pa je nekaj,meni je že to lepo da se mož vedno spomni na ta dan.Kakšne pocukranosti pa ne maram saj je življenje preveč realno. kuharca37

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

5. jun 2007 7:56

Tako je, Vendelina jr. Tatjana

libra  

član od: 27.3.2004

sporočila: 155

5. jun 2007 8:02

Vendelina ne strinjam se vedno s tvojimi mnenji, ampak v tem postu si mi zopet všeč. libra

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

5. jun 2007 13:33

se tudi jaz strinjam z Vendelino..samo vprašala sem..sej nisem mislila sedaj na to da me bo čakal fant na belem konju in me peljal ne vem kam... žabica21

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

5. jun 2007 19:25

Hvala bogu,da me žena ne gnjavi z obletnicami.Vem,da ženskam po navadi zelo godijo takšne"pozornosti"vendar imava z ženo navado,da si kak izlet ali dogodivščino spontano omislima in ne veževa na kak datum.Če bi moral snubiti ob sončnem zahodu,ob morju,pri rahlem vetriču... bi bil še vedno samski.Tudi romantika ima različne obraze in take pocukrane variante enostavno niso po mojem okusu.Preveč so plehke.Verjamete lahko,da nas je večina moških takšnega mnenja.Postavi fantu enostavno vprašanje,če si želi kam,in obletnice sploh ne omenjaj,pa boš videla kako drugačna bo njegova želja od tiste,ko mu zraven omenjaš še obletnico.Iz tega boš lahko videla,da ti želi ugoditi,čeprav izbor ni po njegovem okusu. ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti