Kam na večerjo

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

tema odprta - 7. maj 2007 20:50 | ogledi: 5.734 | odgovori: 9

S kolegicami se vsako leto odpravimo na večerjo. Ampak zmanjkalo nam je idej, kam. Rade bi imele gostilno z ribami, rižotami, testeninami...Pa da ni cenovno predrago. Zelo dobro smo že večkrat jedle v Via boni na Viču. Ampak tam smo bile že velikokrat. Kje je še kakšna dobra gostilna ali restavracija v okolici Ljubljane s podobno ponudbo hrane kot Via bona, pa seveda tudi cenovno na podobnem nivoju?

Hvala Maja

Maja

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

7. maj 2007 21:12

Maja Z, tudi v Lesnini na Brdu se kar pohvalijo s ponudbi in postrežbo. Tudi cenovno je dostopno. Ali pa v Osmici na Nazorjevi (nasproti prehoda iz Čopove).

Lp,

kobra 1

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

7. maj 2007 22:37

V Areni je  restavracija in picerija. Res ful izbire pa ne preveč drago. biba

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

8. maj 2007 6:01

Če va Mengeš ni predaleč je tam odlična picerija in špageterija BONPIATO. kavica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. maj 2007 10:13

Lady Maja Če imate girl"s night out - a ni čisto vseeno, kam greste na večerjo, pomembno je, kam grejo punce PO večerji. Pa valda ne domov lulat pa spat? Lady ima partnerja, ki blagohotno sprejema ženska druženja in ne gleda na uro, kdaj pride lady domov (oziroma, vsaj tega ne pove), ker malo lufta si partnerja morata pustiti. Jaz bi se na tvojem mestu koncentrirala na after-diner program v smislu, ali greste v kakšen klub in koliko je gostinski objekt blizu naslednje lokacije. In bejba, v LJ je dosti ponudbe in čisto v vsakem kvartu, da ne rečem ulici bo je gostinec naredil nekaj kao-mediteranskega. Ti raje čekiraj ponudbo za potem. Have some life, sist"r Vendelina jr.

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

8. maj 2007 12:55

Ne vem, koliko so naštete picerije/špageterije/restavracije primerne za večerjo, pa vseeno: Azur na Viču, Allegria na Nazorjevi, Kašča pr" Mrlačnik na Brezovici, Piazza na Parmovi, As v centru Ljubljane, zelo hvalijo tudi Puttanesco na Bravničarjevi, a tam še nisem bila... (v Azuru priporočam rižoto z jurčki ) Živi

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

8. maj 2007 12:59

Jaz bi izbrala Operno klet (v bližini opere, seveda), kjer imajo res odlične morske jedi, več ljudi je že to pohvalilo, pa tudi sama sem bila že 3x tam. Ni ne vem kako lepo opremljen lokal - mislim, je urejeno, samo ni po najnovejših trendih... če vas bi morda to motilo. Hodi pa tja redno tudi veliko znanih ljudi. Lp Scorpy

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

8. maj 2007 13:05

@ MajaZ: Prijetno je tudi Pri Noni, sploh zdaj, ko je vreme lepo in se da sedeti zunaj. Zelo lep vrt in dobro hrano pa ima tudi Špajza. fresh

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

8. maj 2007 13:12

Morda pizzeria Piazza na Parmovi ali pa Favola na Dunajski. Lahko pa poskusite nekaj čisto drugega - indijsko restavracijo (mislim, da ni pretirano draga). Ali pa morda Cubo na Šmartinski, čeprav ni prav poceni (se mi zdi). Uuu, pa Kaval pod Šmarno Goro.

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti