Praznovanje rojstnega dne

krka  

član od: 6.5.2007

sporočila: 24

tema odprta - 6. maj 2007 16:11 | ogledi: 3.267 | odgovori: 4

Najprej vsem lep pozdrav. Že več let sem vaša bolj ali manj:) redna bralka.

V kratkem bom praznovala okrogli rojstni dan in bi rada sodelavke v službi presenetila s čim izvirnim, korak stran od klasičnih narezkov. Zato se obračam na vas za nasvet.

Hvala in lep dan še naprej, A

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. maj 2007 18:39

krka, poglej na zasebno pošto (ozoroma klikni na zsebna sporočila na levi, pod Moja beležka). MAmamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. maj 2007 9:46

krka, ti seveda čestitam za rojstni dan, obenem pa ti sporočam, da za rojstni dan pa res ne velja energije izgubljati s tem, da boš ti nekaj pripravila... Ti uživaj v svoji pameti in lepoti in kolegice zabavaj z umestnostjo konverzacije. Drugače bo izpadlo tako, da boš ti letala kot kura s predpasnikom po pisarni, one bodo pa sedele in jedle. Remeber: tvoj rojstni dan, ti moraš biti numero uno na ta dan, ne pa da druge ljudi strežeš!!! Pojdi lepo k frizerju in vizažistu. Za sodelavke ti bom pa bližnji ketering lepo pripravil morske solatice, lososovo kremo....in za veliki finale še čokoladni fondue, kamor boste pomakale sadje (jagoda je najboljša, tudi banana ni slaba. Ve se boste imele fino, najboljši del vsega pa bo, ko bo ketering lepo za sabo počistil in odnesel posodo. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti