Kapsule natur slim

LoNa  

član od: 1.12.2005

sporočila: 113

12. maj 2007 12:47

No tabina, nisem s tem mislila ravno, da dobiš mišice samo od tablet. Na strani, katero je Strelca že parkrat objavila na tem forumu, piše: - Clarinol pomaga: * Zmanjšati maso telesne maščobe * Povečati mišično maso * Zmanjšati stranski vpliv nizkokaloričnih diet - Eno izmed kliničnih testiranj pri ljudeh je dokazalo, da se je ob uživanju prehranskega dopolnila s CLA mišična masa povečala pri tistih, ki so telovadili. - Stimulira mišični encim, karnitin palmitoil transferazo, ki poveča razpad maščob v mišičnem tkivu. V mišicah se tako poveča izgorevanje maščob in na njihov račun se poveča mišična masa. No ker maščoba "zakriva" mišice jih pač ne vidiš. In ker maščoba izgoreva pridejo na plan tudi mišice. Valda morš pa tut kej delat na tem, da mišice sploh imaš, zato se morš absolutno tut ukvarjat s športom. LoNa

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

12. maj 2007 13:06

se strinjam z LoNO , če pa zraven še kaj pomaga, da je hujšanje in pridobivanje mišič hitrejše, pa še tolk boljše MAJAA

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

12. maj 2007 13:13

sam vstrajat je treba pa se daleč pride Strelca

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. maj 2007 21:14

Jaz sem nastajanje mišic opazila že po jemanju uspavalnih tablet Melatonin. Sem jih jemala 14 dni, da sem poizkušala uravnavati svoj jet-lag. Zdaj jih jemljem občasno, ko se ponoči učim, da lahko sploh zaspim, ker sem preveč razburjena zaradi intenzivnega učenja, pa ne gre zaspat...

Natur Slim imam na testu. (čeprav se mi zdi doza 6 tablet čisti nateg). Bom pa naslednjič v ZDA pogledala, kaj imajo in v kakih odmerkih se dozira. Jaz jih zaenkrat dobro prenašam. So far so good.

 

lidka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. maj 2007 21:33

Melatonin je hormon: citiram:

Melatonin (N-acetyl-5 methoxytryptamine) je neurohormon, ki ga v možganih sintentizira žleza epifiza. Igra pomembno vlogo pri upravljanju neuroendokrinih funkcij pri človeku ter tudi drugih živih bitjih. Kontrolira dnevni ritem drugih hormonov, naše spanje, imunski sistem ter kognitivne funkcije možganov.

Več na:

http://maxximum-portal.com/sport/300.html

jaz temu ne bi rekla uspavalna tableta.

rimljanka

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

13. maj 2007 22:03

Jaz sem začela z drugo dozo kapsul pa ni kaj posebno vidnih učinkov.Bom vstrajala ,recimo 2 meseca potem zaključla. Začela sem z jemanjem, ker skoraj ne jem govedine in na mleko sem alergična. ham-njam

ssilva  

član od: 23.2.2005

sporočila: 428

14. maj 2007 6:23

Nikjer pa ne piše koliko časa jih lahko uživamo - ali sem mogoče spregledala? ssilva

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

14. maj 2007 8:30

Ne mislm da nč ne piše kok cajta jih lahk uživaš, po moje je od posameznika odvisno.. lahko jih uživa en mesec ali pa eno leto Strelca

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

14. maj 2007 10:57

strelca, saj ne da bi kaj pametovala, samo ti si napisala, da tudi mal paziš na prehrano in malo migaš, misliš, da manjši obseg ni posledica slednjega in da kapsule v resnici nimajo nič pri tem? si mogoče že kdaj prej pazila na prehrano .......vidnega učinka pa ni bilo, kot je zdaj, ko uživaš te kapsule. sicer sem jih pa jaz tudi že kupila, dans je 3. dan ko jih uživam, pa tudi jaz malo pazim, pa tudi malo migam, pa se bojim, da res nisem vrgla denarja stran (za nekatere že vnaprej vem, da JA), da bi bilo tudi že samo s spremenjenim načinom življenja učinek? MAJAA

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. maj 2007 12:17

Rimljanka, ne vem, ampak tretirajo jih kot uspavalne tablete, oz, nekaj, kar pomaga pri spanju. Saj bi citirala moj link oz med.over neta, pa ga ne morem...

Delujejo uspavalno, drži, ker sem preizkusila. 

lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti