Viktorji

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

26. mar 2007 15:12

Ga nimamo ker ne vemo kaj je to. tamalaursa

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

26. mar 2007 15:12

frina je napisal/a:

Glede Jonasa pa sem prepričana, da si je Viktorja zaslužil; na najboljši način je pokazal, kako dela prispevke njegov alter ego Luka Koper, ki si zadeve lahko izmisli ( ugrabitev) in kot dober igralec je tudi odigral možnost, kako se lahko taka laž posname.

Frina
Tako kot je že napisala Frina... Jonas je dobil nagrado za svoj blog, v katerem pa nastopa on kot Luka Koper. Ne se no tak zgražat nad njim... tisto valjanje in delanje scen je bilo zgolj igranje. Zrnec pa je tak kot kakšna redka dobra komedija, ki se ji lahko nasmejiš naglas, pa če tudi sam sediš pred TV-jem. Pa še nekaj bi komentirala - Viktor za Radio Hit in Špelo Močnik Zakaj pa ne za Radio City in Dejana Vedlina To glasovanje mi ni najbolj logično - v bistvu ljudje, ki poslušajo radio Hit ne "vlečejo" City-a in obratno... Kakšna konkurenca je potem to? Pa na ljubljanskem koncu je malo več potencialnih glasovalcev kot na štajersken, ne? Jaz recimo doma poslušam City, v LJ pa tudi Hit in naj omenim samo to, da bi se Špela morala najprej naučit slovenščine, da bi bila upravičena do tega viktorja. Na City-u tudi ne "tolčejo" s štajerščino v svojem (jutranjem) programu. Klea Sporočilo je spremenil(a) Klea dne 26. mar 2007 15:13:54

hotlejdi  

član od: 6.12.2006

sporočila: 32

26. mar 2007 17:51

Gledam Viktorje vsako leto in vedno, ko je Jurij Zrnec zraven, mi je dobro, ker ima res smisel za humor. Mislim, da so bili nekateri podeljevalci res dolgočasni. Tudi nekateri od tistih, ki so kipce prejeli, so govorili nesmisle, npr. ustvarjalci oddaje Knjiga mene briga, predvsem žanski del ekipe. Kar se oblačenja tiče, pa naj Osenarjeva drugič pride kar naga, dosti ne bo razlike, pa še prihranila bo za toaleto. hotlejdi

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

26. mar 2007 19:12

Men je bila pa fantastično zrihtana naša Iris Mulej - zakaj zaboga ni imela takšne frizure in toalete na tekmovanju za Miss - tam je bila res kriza. lp, vanjatajnsek

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

26. mar 2007 19:13

Mene pa zanima, zakaj so dobili viktorja Sidharta? Že nekaj let so nominirani pa mi ni čisto jasno zakaj. londonska rezina

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

26. mar 2007 20:55

Klea, a veš da ima Radio City, mislim da - ne me za točno cifro držat - nekje 25 ali celo 30% večjo poslušanost kot pa Hit!!!!!!! Pol pa se poraja vprašanje KAKO je možno, da oni dobijo Viktorja, in to oba. Pa ja, da ne bomo štajerci preveč patetični izpadli. me pa vseeno drži, ker je Vedlin res car. jass

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

26. mar 2007 23:01

Zrnec je, vsaj po mojem, držal prireditev na kvalitetnem nivoju, res je car! Razočarali so me pa tisti, ki so podeljevali viktorje, kr neki, kot da bi prvič v javnost govoril nekateri (pa so bili večinoma kar poznane osebe z izkušnjami v javnem nastopanju).... Pa tisto komentiranje oblačil,ne, res kr neki. Tudi Jonas je prepričljivo odigral, pa o Godlerju bomo upam da, še kej več slišal:) Sashika

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

26. mar 2007 23:17

Se strinjam z že povedanim, vendar še enkrat pohvalim Jurija Zrneca, ki nam je pripravil lep sobotni večer z obilo smeha. Malce sem bila razočarana nad podeljevalci, ki so bili nekateri "kr neki", v glavnem pa nekako medli, čeprav nekateri zelo znani. Zato pa je Zrnec dokazal da je "prva liga". Čestitke Juriju!

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

27. mar 2007 8:47

Ali se da videoposnetek shraniti na trdi disk ali DVD?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti