Palični mešalnik

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

26. feb 2002 10:10

Lokomotiva!!! ha-ha-ha posrečen izraz! Res je pri tem ogromno pomivanja. Ja, kosila se bodo pripravljala predvsem za ožji krog družine, tako da bo palični mešalnik kar zalegel, po tvojih besedah, Ana. Pri meni pa ni nobene packarije pri klasičnem mikserju, ga je res treba držati pravokotno na gladino miksanega (kot si rekel, Riko), NE PA PRAVOKOTNO NA POSODO! V tem je vsa umetnost. Mogoče tud pri paličnem. Sycia

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

26. feb 2002 10:31

Pridružujem se izkušnjam in mnenju Veverice in Rika.Brez ljubezni mi živeti - in pojem naprej -brez paličnega mešalnika kuhanja ni ( seveda je ,ampak dalj traja). Čim več ljubezni pri kuhanju vam želim z paličnim mešalnikom ,ali pa brez njega. MARTIKA Marta

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

26. feb 2002 15:33

Živjo! Izgleda bom morala na tečaj stepanja smetane... Sicer pa tistega klasičnega mikserja, kjer je smetana špricala naokrog, res ne uporabljam več. Kuhinja je bila res čisto popackana (od štedilnika do nape...). S stepanjem v tisti ozki posodi sem vsaj to zadevo rešila, če pa stepam veliko smetane pa uporabljam nastavek v multipraktiku (hvala bogu, da se pokrije, sicer ne vem, če bi mi spet ratalo ohranit čisto kuhinjo)... Ana Češnovar

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

27. feb 2002 9:10

Sycia! Še enkrat se oglašam! Pri neki drugi temi sem prebrala, da imaš doma 6-mesečnega sončka. Mislim, da ti bo v tem primeru palični mešalnik še toliko bolj prav prišel. Jaz že komaj čakam, da uporabim palični mešalnik tudi v ta namen - najbrž že čez nekaj mesecev!!! Ana Češnovar

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

27. feb 2002 10:18

Ana!!! Ja, čestitke!!! Upam, da to pomeni, da je SIGURNO že kdo "na poti". No, saj ravno zaradi Adama se odločujem kupiti ta trapasti mešalnik . In če bi ne bilo njega, bi še vedno živela v nevednosti he-he Drugače pa pravijo, da je v tem času OGROMNO alergij pri dojenčkih in je treba začeti z raznimi dodatki čim pozneje, priporočajo šele po petem mesecu. Adam zdej papa banano in jabolko. Čez kak teden bomo začeli s korenčkom. Držim pesti, da je res vse ok in da bo kakšen nov malček čez par mesecev namazan s kašicami do ušes Drži se! Sycia

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

27. feb 2002 15:55

Hvala! Ana Češnovar

neznan uporabnik

4. mar 2002 7:19

Ta vikend sem prvič sprovala svojo lastno novo kuhinjo in sem med drugim tudi odpakirala čisto nov palični mešalnik z vsemi pripomočki, ki mi ga je kupila tašča. Moram rečt, da sem sploh prvič delala s paličnim mešalnikom in sem bila zelo navdušana. Mislim, da bo moj nepogrešljivi pomočnik pri kuhi. Kako enostavno sem zmlela piškote, pa orehe v tisti majhni skledici... Sicer nimam še svojega multipraktika in sem si od mame izposodila nekega starega, ki pa je crknil ravno v času mletja orehov in ga bo zdaj moj dragi popravil. Saj se mi zdi, da ga bom zelo malo rabila, tod za npr. mešanje biskvitnega testa bo pa le prav prišel. Torej: palični mešalnik, ocena:5. larisa

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

14. mar 2002 23:26

Zivjo! Najlepša hvala vsem za izčrpne odgovore. Ne delam reklame, ampak kupila sem Boscov paličnik 350W v "Velikem Poku" za 9.700 SIT (Aja, si rekla, da imaš tudi takega). Res je dober, izplača se! Hvala še enkrat! Lep pozdrav vsem Sycia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti