Kam na "srbsko" hrano?

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

20. mar 2007 13:25

strelka je napisal/a:
Jaz imam iz Sofre same slabe izkušnje in naju ne bodo več videli tam. Žal k ostali temi ne morem prispevati več. strelka
Dej, povej, konkretno kakšne? To me pa res zanima, glede na to, da sem tam precej redni, vedno zadovoljni gost. (Sicer pa sem kot gost prava nergaška, večno nezadovoljna nadloga....) auachiuaua

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

20. mar 2007 13:28

za moje pojme je v ljubljani najboljši keršić; čad se je pa zadnje čase precej skvaril in sem precej razočaran nad industrijskim okusom hrane (predvsem prebranca!), tako da se ga izogibam Drejček

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

20. mar 2007 13:53

No jaz pa predlagam Joštov Hram Podnart-gorenjska.

Dober prebranac, kajmak, lepinje, vešalice, pleskavice, leskovački uštipak, šopska, pečene paprike,....

ANJA

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

20. mar 2007 14:09

drejcek je napisal/a:
za moje pojme je v ljubljani najboljši keršić; čad se je pa zadnje čase precej skvaril in sem precej razočaran nad industrijskim okusom hrane (predvsem prebranca!), tako da se ga izogibam Drejček
Za moje pojme je Čad že 25 let, odkar sem prvič jedel tam, isto dober. Predvsem prebranac je boljši kot drugod, lahko pa bi pekli boljše lepinje (kot tiste v Sofri). Ne vem, kaj to opažaš, ampak se ne morem strinjati. Grem vsaj 1x na mesec. auachiuaua

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

20. mar 2007 14:17

Proti Čadu (slabe izkušnje nekajkrat), ZELO ZA Dubočico. Živi

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

20. mar 2007 15:16

mamamia je napisal/a:

Ker pa v Sloveniji obstaja še nekaj drugih krajev razen Ljubljane, sporočam, da je odlična srbska hrana v Mariboru v Grilu Gala na Lentu, pa pri Zlatem levu blizu nekdanje tržnice (ob Koroški cesti), v Slovenski Bistrici je pa Gašperjev hram (ime sicer ne spominja na srbsko hrano, a za štedilnikom se smuka kuhar iz Leskovca).   Mamamia

mamamia
Odlična izbira....bil v vseh in kapo dol...Najbolj mi je pa všeč pri Zlatem levu ( meni osebno) Escada

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

20. mar 2007 16:10

As ti boga, tok ste me razdražl, da bom moru prou skočit na "pet u pola" v čevapđinico v Rdeči hiši (Krakovski nasip), ki sem jo prej pozabil omeniti. Je pa res, da je tam ponudba zelo okrnjena, ampak tja se gre tako in tako samo na čevape in suđukice v pol lepinje, s kajmakom. Je pa vsaj to vrhunsko dobro... auachiuaua

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. mar 2007 16:13

eh, avačivava, a ne bi šli raje v Sarajevo? Nazadnje sem tam uživala v čevapih, krompiruši in bureku, pa sirnici, jasno, konec oktobra, začetek novembra....Pa teletina  v saću. sem že v nizkem štartu...

 

Escada, zame ja pa Gala na prvem mestu, ampak Zalti lev seveda tudi znese...Mamamia

mamamia

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

20. mar 2007 17:03

Mamamia, za Gala žar se ti pridružujem, v Zlatega leva pa me bodo bolj težko še kdaj dobili. A v Orientu pa še nisi bila????? Na drugi strani Lenta, ko je znak od BMW-ja. Imajo tudi kuharja iz Leskovca. Malo je srbskega, malo bosanskega. Hitro probat, samo rezervirat, ker imajo nekako na 14 dni živo glasbo in je ful polno. Hrana pa...... jass

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

20. mar 2007 17:11

Meni se kar obrača, ko pomislim na Portal. 3 dni nisem vstala iz postelje. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti