Big brother

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

27. mar 2007 2:01

He, He Veri tudi ne more spat rrr

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. mar 2007 8:54

Veri saj bosta nabavila TV, ko bo otroček toliko zrastel, da bo hotel gledati živ žav in ringaraja, pa risanko pred dnevnikom.... Pa še , ko bosta hotela v nedeljo zjutraj malo potegnit s spancem in crkljanjem ji-mu bosta prižgala tisti živ žav ob 7h zjutraj.

jade

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

27. mar 2007 9:15

jade je napisal/a:

Veri saj bosta nabavila TV, ko bo otroček toliko zrastel, da bo hotel gledati živ žav in ringaraja, pa risanko pred dnevnikom.... Pa še , ko bosta hotela v nedeljo zjutraj malo potegnit s spancem in crkljanjem ji-mu bosta prižgala tisti živ žav ob 7h zjutraj.

jade
Se popolnoma strinjam z Jade. Najina kolega sta po rojstvu prvega otroka vztrajala še celi dve leti brez televizije, potem pa sta videla, da nima smisla in sta ga kupila prav zaradi njega, da bo pač gledal risanke na televiziji, kot ostali vrstniki. Risanke so za otroke zakon in tisti čas, ko jih otroci gledajo se starši lahko posvetijo čemu drugemu. Pa tukaj ne mislim, da postanejo otroci odvisniki od televizije, kakšna urica na dan pa jim ne škodi. Mijan

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

27. mar 2007 21:52

Tistim, ki vas ni potegnilo gledanje , pa ste se ful "trudili"! Vi ste sedli pred TV in si rekli, no pa sej bo sigurno brez veze. Mi smo si rekli, verjetno je ful zanimivo, ker se toliko dogaja okrog tega. Ste že slišali, ko se je nekdo odpravljal na zabavo, že vnaprej odločen, da bo dolgočasno. Na zabavi je bil ves čas slabe volje, ni se vključeval v dogajanje in ko je šel slabe volje domov, je rekel: " Pa sem vedel, da bo čist´ brezvezno. " nasvet: glejte na svet okoli sebe skozi rožnata očala! LENČA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. mar 2007 23:10

Hihi, saj nisem rekla, da sva se ful trudila, niti nisem rekla, da bo ali je brezveze. Samo to, da moraš verjetno od začetka gledat, če enkrat na sredi prideš in ne poznaš nikogar, potem ti pač ni tako zanimivo, se mi zdi... Če kdo zagovarja tu idealizem, sem to ziher jaz;) Ja, čisto možno, da bova otrokom dala tv in risanke, da bova mela mir, ker nedelja zjutraj je za crkljanje (če ni lih kake tekme:) No, do takrat si bova pa pomagala s kakimi zlodanimi z neta, hehe;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. mar 2007 23:11

Ma, jaz že itak ne grem spat pred pol tretjo, zdaj pa... včeraj ob 6h nisem mogla zaspat (do takrat še nisem nič spala...) Veri

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

28. mar 2007 0:56

Danes je moja žena tole čudo prvič gledala..(itak je že vnaprej rekla, da je bedarija) in po 15 minutah mi smrtno resno reče: "Čuj...sam tile na POP tV ko so zbirali tale folk za v bajto....so same samomorilce zbrali al kaj? In potem smo gledali preverjeno....no iaz nisem, ker sem imel danes že itak dovolj problemov sam sabo in sem čepel tukaj gor. Escada

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

28. mar 2007 1:18

Kaj ti ni jasno? Escada

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

28. mar 2007 7:39

Zamenjajte naslov teme "BB za tiste, ki ga gledajo". Lp

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

28. mar 2007 10:34

.packa. je napisal/a:
Meni, vse jasno kot dan. "No comment" pa leti na temo, ne na tvoje sporočilo.. lep čer še naprej Iva
packa ,sem mislil, da sem jaz kaj narobe napisal Escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti