Materinski dan

mlada kuharica  

član od: 26.1.2007

sporočila: 111

tema odprta - 15. mar 2007 15:58 | ogledi: 1.833 | odgovori: 4

mlada kuharica mlada kuharica

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

15. mar 2007 17:16

Kaj si s tem mislila,meni materinski dan pomeni največ. Sem mama 17 letnega sina in 13 letne hčere in mi zmiraj pripravijo kaj lepega. Saj pravijo mama je ena sama. runo01

mlada kuharica  

član od: 26.1.2007

sporočila: 111

15. mar 2007 18:57

tudi meni se tako zdi, da je materinski dan nekaj zelo pomebnega,..prav zato hočem svoji mamici letos pripraviti nekaj res posebnega,... hvala vsem za verze, mnenja,... mlada kuharica

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

15. mar 2007 21:50

ja to je najlepši praznik. Letas go bom drugo leto praznovala, drugače sem pa mami vedno kaj pripravila. Obvezno je padla kakšna rožica. Moja pikica pa mora še malo zrast, da bo vedela za ta praznik. Majda

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

15. mar 2007 23:18

SAMO ENA JE MAMA Učiteljica je naročila učencem, naj do naslednjega dne napišejo za domačo nalogo spis z naslovom: "Samo ena je mama!" Naslednji dan so učenci prebirali svoje spise pred tablo. Mira je prebrala: "Med tekom okoli hiše sem padla in se grdo udarila, zato sem zajokala. K meni je stopila mama in me poljubila in takoj je bilo bolje. Samo ena je mama." Barbara je prebrala: "Moja mama peče čudovite kolače. Samo ena je mama." Jure pa je prebral: "Mama je pekla palačinke in me v shrambo poslala po dva pločevinki z marmelado. Ko sem prišel v shrambo sem videl, da je na polici samo ena pločevinka marmelade, zato sem rekel: Samo ena je, mama!" Sicer pa; ja pustim se presenetit od mojih dveh dekletc; kakšna voščilnica, pesmica, morda pomita posoda... Posebej pa v šoli in vrtcu pripravijo zanimiv program. če ne druga, se otroci učijo spoštovanja do mater/stašev; pomena majhnih pozornosti. tabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti