Naši najbolj ponesrečeni nakupi

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

3. apr 2007 21:23

Sem že. LP zvitorepka

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

3. apr 2007 22:42

Tudi jaz odkupim  orbitrek in aparat za sušenje sadja in zelenjave. Tako da, če ga kdo ima, naj mi piše na ZS.

 

biba

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. apr 2007 8:20

Frina, a s tistimi veglastimi krožniki misliš tiste s plavo obrobo? Pri nas smo jih že pol razbili, pa bi lahko s tvojimi dopolnila kolekcijo.

Reca, tudi na mojem strojčku za sladoled se nabira prah, sem se šele zdaj spomnila, da ga imam. Naslednja mašinerija, ki jo imam namen kupit, je pa navadni toaster , tisti, ki ne reže sendvičev v trikotnike, da bom odnesla s sabo v šiht.

Loni Makaroni

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. apr 2007 8:39

Če ima kdo strojček za rezance, na katerem se nastavi debelina valjanja, ga ne gelde na obrabo, odkupim. Frina

sinja  

član od: 24.8.2003

sporočila: 66

4. apr 2007 11:47

Strojček za valjanje rezancev, pri katerem se nastavi debelina, kupim tudi jaz. Sporočilo je spremenil(a) sinja dne 04. apr 2007 11:48:08

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. apr 2007 15:32

Eden najbolj zgrešenih nakupov je bil Kirby sesalec.Drago plačan za povrh. Kupili smo ga, ker je bil sin alergik na pršice, da bomo sesali jogi in podobne traparije. Sicer smo iz stanovanja zmetali vse tapisone in itisone, položili parkete, menjali zavese in posteljnino, s kirbijem pa glancali parket in sesali jogi. Dva tedna mogoče, potem pa je sesalec začel zafrkavat. Dokler sem delala s široko krtačo, je še sšo (so pač velike površine v stanovanju), ampak to je bila tudi edina prednost. Preden si vse tisto "naštelal" za sesanje stopnic ali vodno sesanje tepihov, te je minila volja...Pa še kvaril se je pri vsakem sesanju, na servisu sem bila tako rekoč tedenski gost in sem jim ga enkrat hotela pustiti tam, naj si pogledajo, kaj vse lahko da ta firma iz rok. Še kabla mi niso znalina mestiti, da ne bi nenehno skakal ven, je bil zalepljen s selotejpom...groza od groze.

Da ne vlečem po nepotrebnem - kirbiy je zdaj v garaži in z njim sesamo avtomobile (ker ima tisto praktično cev) ter svinjarijo po garaži, za stanovanje pa imamo vodno - suhi sesalec in enega manjšega na vrečke.

 

Tale Kirby mi pa povzroča ošpice, ko se samo spomnim nanj. Mamamia

mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. apr 2007 18:49

Sem kupila v Lidlu tisti aparatek, ki bojda vse mucke pobere s puloverjev pa podobnih reči. Sicer ni bil ne vem kako drag, ampak ko sem začela frizirati eno dekno, ki je plastična (no, ja, iz sintetike), ni pobral nobene mucke, pač pa takoj crknil. A takile strojčki ne marajo deken ?

LP

cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. apr 2007 20:16

Ha, jaz imamza ostranje muck nekaj na ročni pogon, nekak rdeč žamet je gor in pobere vse. Ravno včeraj sem prala en polover, ki se mucka, z neko bombažno zadevo, pa je bila ta majica polna muck. Hitro tole krtačkov roko in v treh minutah muck po majici ni bilo več. Mamamia mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. apr 2007 20:32

Hja, mamamia, po mojem se nisva ravno dobro razumeli - jaz imam v mislih tiste kroglice vlaken, ki se naberejo na dekni ali puloverju in jih moraš dobesedno odtrgat dol . Tisto rdečo žametno zadevo imam pa jaz tudi, predvsem za črna oz. temna oblačila in je zakon!

LP

cervus

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

23. apr 2007 12:21

Brivec za puloverje sem kupila že pred mnogo leti v Avstriji, in mislim da še zdaj povsod prodajajo enake. Po moje tudi tvoj ni crknil ampak si preveč privila mrežico nad vrtečim nožkom (dobro poglej - tam je navoj) in s katero reguliraš pobiranje bolj ali manj debelih muck. Če tisto mrežico priviješ preveč zablokira nožek. Drugače pa je bil to eden od bolj uporabljanih nakupov sploh če primerjam ceno/uporabo. Samo precej potrpljenja je treba in ne smeš hitro vleči po puloverju ampak bolj kot ne na nek način tapkati po površini. Če pa boš z njim obdelala celo deko pa ne vem če bo zdržal. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti