Naši najbolj ponesrečeni nakupi

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

29. mar 2007 19:33

Meni se je pa tako super zdela tista okrogla električna ponev za pizzo. No, pa so mi jo kupili za rojstni dan. Zdaj sem pa tako jezna, ker lahko vse drugo notr spečem samo pizzo ne. Vsak čas bo preseljena na podstrešje. gaja 1

nana1  

član od: 3.2.2007

sporočila: 202

29. mar 2007 21:42

Jaz prav pridno uporabljam vse svoje el.aparate.Friteza je od vseh najmanj v uporabi.Mikrovele vsak dan (gretje vode,mleka,hrane,čok.kuvertura....).Tovster tudi skoraj vsak dan (toast,topli sendviči,pečene hrenovke,zrezki...).Brez salamoreznice pa skoraj ne znamo več živet.Kupila sem jo zaradi otrok.Salamo,sir in kruh narežeš in otroci si lahko naredijo sendvič kar sami,prihranim na flajštrih.Tudi multipraktik je zelo uporaben (čebula,testo....).Žal se mi je palični mešalnik pokvaril.Že študiram o novem.Sem pa tudi jaz naredila en neumen nakup.V glavo sem si zapičila batagel sesales.Saj ni tako napačen,ampak to ni sesalec za vsak dan.Poleg njega moraš imeti obvezno še enega manjšega.No ja na napakah se učimo pa tudi trgovci morajo nekaj prodajati. nana1

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

29. mar 2007 21:49

gaja1, ne nooo ... zdaj se začenjajo lepi dnevi. Jaz skoraj celo poletje kuham in pečem samo v pizza ponvi na balkonu. Malo pobrskaj po forumu, da najdeš temo o tem, pa boš videla, da je zadeva zelo priročna. Zaenkrat nimam aparata, ki ga ne bi uporabljala vsaj na 14 dni. Ampak, še pride, v to ne dvomim jessy6

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

30. mar 2007 10:03

Danes me je tako razjezil moj gorenjski sesalec, da mi je skoraj naredilo tilt. Svedlomoder in seveda " ne rabite filter vrečk, samo pritisnete gumbek in smeti padejo ven, super higienično,...bla, bla" dvignem jaz to famozno posodo in jo nesem proti košu za smeti, ko se mi po poti odpre spodnji del - pa tud slučajno nisem pritisnala nobenega gumba, si predstavljate, kako izgleda, ko se ti po tleh usuje cela posoda prahu, smeti, las, drobtin, pasja dlaka, ..... Bemtim, da se bliska. A to še ni vse - poizkušam spravit iz posode ostanek okrog filtra navitih las ( smo pač tri dolgolaske pri hiši, pa še kužika - uf ), ko mi kar naenkrat ostane v roki samo še zgornji pokrov posode le-ta pa pade po tleh - ej, letele so take besede, da bo ziher dež, kaj dež toča!!! Ta prekleta famozna posoda je dobesedno razpadla na tri dele! Pa še prej je odletel tisti mikro majhen kaveljček, ki bi naj služil zato, da cev stoji pokonci ob sesalcu. Pa mislim, da ni star niti leto dni. Tudi slučajno ga ne kupit in me zdajle prav malo briga, če delam komu slabo reklamo!!!! vanjatajnsek

Zvezdana  

član od: 20.1.2003

sporočila: 118

30. mar 2007 11:00

Pa še moj spisek ponesrečenih nakupov: sušilnik sadja, 1x uporabljen in sedaj počiva v shrambi. Ne verjamem, da ga bom še kdaj uporabila. Epilator - naslednji dan podarjen največjemu sovražniku . Mali sesalec od Nekermana- ne posesa nič Zvezdana

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

30. mar 2007 11:40

Mej je pa brezvezen kruhomat. Ej 5x smo ga uporabil, zdaj pa počiva. swarovski

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

30. mar 2007 14:19

Prav zanimivo, kako različne potrebe imamo. Od konca lanskega leta, ko smo nabavili kruhomat, ne vem, če smo 5x kupili kruh. Pri nas "laufa" skoraj vsak dan, se  zgodi, da 2x. Swarowski, a si že poizkusila s hoferjevo moko?

 

LP

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

30. mar 2007 15:04

Najbol trapast nakup je bil sobno kolo. Ene par dni je bila okoli njega gužva, pol pa več nič. No dokler ga nisem prodal drugi žrtvi (za kaj ga imajo oni pri hiši, pojma nimam) smo imeli vsaj bol nobl obešalnik v dnevni sobi za odlaganje trenirk in drugega capja, ki sem ga ni ljubilo takoj odnesti v pralnico.

Pa še en nakup, ki ni bil za dolgo. Kupil sem nekaj različnih klobas, nekaj sira, dva hlebca kruha, par čebul in par paradižnikov in platojček pira. Popoldne smo imeli potem žur in vse požl. Pa ni od nakupa ostalo nič koristnega za naslednji dan.

Matjaž

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

30. mar 2007 15:11

matjaž je napisal/a:
Pa še en nakup, ki ni bil za dolgo. Kupil sem nekaj različnih klobas, nekaj sira, dva hlebca kruha, par čebul in par paradižnikov in platojček pira. Popoldne smo imeli potem žur in vse požl. Pa ni od nakupa ostalo nič koristnega za naslednji dan. Matjaž

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

30. mar 2007 16:25

Matjaž !!!! tejka77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti