Abraham

rok24  

član od: 8.3.2007

sporočila: 1

tema odprta - 8. mar 2007 22:26 | ogledi: 4.643 | odgovori: 3

Moj brat bo praznoval Abrahama in bi mu sorodniki radi pripravili dobro zabavo. Nismo pa takšni, da bi imel kdo kaj posebnih idej. Vsepovsod sem že iskala kakšen scenarij pa ni nikjer nič posebnega. Rada bi kakšen zanimiv program, da se kaj dogaja (zaobljubo, igre,....)

zelo bi bila hvaležna, če mi lahko kdo kaj pomaga!!!

Joži

rok24

EMMA SOFIA  

član od: 10.8.2006

sporočila: 1

9. mar 2007 5:34

draga joži, najprej mi moraš kaj veš povedati, s kom se ukvarja oziroma kakšen hobi ima. EMMA SOFIA

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

9. mar 2007 9:54

mojemu očetu smo msd drugim pripravili kozmetičmi kovček za moškega po 50. in trebušno plesalko. Moram rečt da je bila tebušna plesalka največje presenečenje, saj ni vedel da pride. Zavezali smo mu oči, zatemnili luči, najprej se je zaslišala orientalska glasba, nato je začela plesat, preveza dol in... noro res. Zelo lepo za videt. Potem je imela še obleko s sabo in se je oblekel v šejka...in ponavljal za njo gibe, no moj oči ima trebuh, potem veš kako je blo... smo pokal od smeha.

No pripravili smo mu še torto, ki je bila iz siporeksa in je ni mogel razrezati...

 

biba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti