Pecivo pregrehe

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

7. mar 2007 11:16

Lastovka, recept super, hitro narejen,še prej pospravljen. Blog je pa tudi zanimiv za branje in gledanje. Tudi tebi gre več stvari dobro od rok. nasha

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. mar 2007 11:42

Danes narejeno. Res je super. jade

Blog.Lastovka  

član od: 3.3.2007

sporočila: 21

7. mar 2007 12:42

Me veseli Jade, da ti je super. Me veseli, da vam je večini všeč. in vsem se prav lepo zahvaljujem za pohvale in lepe besede Upam pa, da tole razlagam zadnjič: Tistim, ki me imajo za nestrpnega, zamerljivega, napadalnega in oh-in-sploh slabega naj povem, da sem se vandelini opravičil še po zasebnem sporočilu. In če ostajam v njihovih očeh še naprej bad guy, naj se zgodi to-nikakor ne želim nikomur vsiljevati karkoli. http://www.vecer.com/blog/lastovka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. mar 2007 12:52

Ejjjjjjjj, Lastovkaaaaa, sam ne jokaaat, lepo prosim , bodi pokončen mož jeklen , takšne imamo rade .

Sej si čist OK, pa tudi je fajn, da včasih kakšen "frker" nastane tu, drugače bi bilo preveč dolgočasno.

Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. mar 2007 13:23

No, končno si "guknil" eno osnovnih ugotovitev - ne le ti, nihče ne more vseh zadovoljit. Morda še dodam, da vsi tudi nismo vsem povšeči, ampak dokler si pustimo dihat in izbirat, je za vse dovolj prostora, kajne?

 

Mamamia

mamamia

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

7. mar 2007 13:57

Eni radi podkurimo :), eni se vzdržijo,drugi bi samo o kuhariji, ... So pa tudi taki, ki vedo, do kje. Kdaj je treba umiriti žogo. In takrat, nastopi mamamijica. Vsi enaki, vsi različni. siba

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

7. mar 2007 14:05

juhu še jaz še jaz še jaz še jaz,... lastovka tvoje pecivo mi je povšeči!!! izgleda enostavno in okusno!!! blog pa tudi,.... ostalo pa no coment p.s. pa sem pristavila piskerček!!!! hahahhhahaha plopsa

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. mar 2007 14:12

Blog.Lastovka je napisal/a:
Me veseli Jade, da ti je super. Me veseli, da vam je večini všeč. in vsem se prav lepo zahvaljujem za pohvale in lepe besede Upam pa, da tole razlagam zadnjič: Tistim, ki me imajo za nestrpnega, zamerljivega, napadalnega in oh-in-sploh slabega naj povem, da sem se vandelini opravičil še po zasebnem sporočilu. In če ostajam v njihovih očeh še naprej bad guy, naj se zgodi to-nikakor ne želim nikomur vsiljevati karkoli. http://www.vecer.com/blog/lastovka
Blog.Lastovka, zelo pohvalno, ker si se opravičil, kaj pa ona se ti je? lp vsem Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. mar 2007 14:18

Nekaj sem pozabila, že ki o tem govorimo, Vendelina jr. ne zna vse, ona je bolj jezikoslovno usmerjena kot naravoslovno Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti