Pecivo pregrehe

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

6. mar 2007 17:26

tudi meni se zdi vendelina simpatična, čeprav mi je šla na začetku ful na živce. pa navadila sem se je. vedno, ko vidim kako bolj delikatno temo, vem, da se bo oglasila (in se ponavadi ne zmotim) in z zanimanjem preberem, kaj je spet napisala :) je pa res, da zna biti precej pikra. in dobro, ona taka je, nas zabava (no, vsaj večino), in tako naprej,... sprašujem pa se samo to, kako bi bilo na forumu, če bi VSI pisali na tak način kot ona?? (govorim o načinu, ne vsebini) nike

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. mar 2007 17:29

nike je napisal/a:
sprašujem pa se samo to, kako bi bilo na forumu, če bi VSI pisali na tak način kot ona?? (govorim o načinu, ne vsebini) nike

 

Verjetno bi bilo grozotno dolgočasno, prav tako, kot bi bilo, če bi vsi pisali npr. tako kot jaz, ali pa tako kot ti, ali pa tako, kot nekdo tretji...... Različnost je ta, ki nas bogati in odganja vsakdanjo sivino.

LP

 

P.s. Blog.Lastovka, če si hotel narediti malo reklame za svoj blog, ti je, mislim vsaj, uspelo!

cervus

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

6. mar 2007 17:43

 " Blog.Lastovka ", pohvale za tvoj trud in uspešno posnet prikaz dobrega peciva, ki je, mimo grede rečeno tudi meni zelo pri srcu in dobrodošel na Kulinarični Sloveniji. Smo veseli vsakega novega, za dobrote zainteresiranega člana za katerim stoji sposobna kuharska roka žene .

Boš sčasoma spoznal, da nismo tako hude kot zgleda, le razlike v mišljenjih in morda načinu komunikacije so različne.

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

6. mar 2007 18:27

Jaz pa mislim da je glavno to, da nam je posredoval recept za sladico in še tega opremil s slikicami, ne pa to kakšen je kdo.

Upam da se ne boste spet skregali...

biba

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

6. mar 2007 18:36

samo res, vandelina, pa četudi vse ve, v kar močno dvomim, bi včasih lahko držala jezik za zobmi in si mislila svoje ... sploh, ker lastovka niti najmanj ni spraševal o tem, kaj kupit deklici za 8. marec o pecivu pa ... izgleda zelo dobro, fotoreportaža je super in ob priliki ga sprobam. jessy6

Blog.Lastovka  

član od: 3.3.2007

sporočila: 21

6. mar 2007 18:53

Se opravičujem Vandelini, če je res mislila hudomušno. Potem je bil tudi moj odgovor hudomušen. Moram pa rečt, da mi gre full na jetra, ko se povsod najde kdo, ki soli pamet novincem. In, če je vandelina hotela si narest reklamo-ji je uspelo. Še enkrat-se iskreno opravičujem. Razumeti pa morate to, da je jaz kot novinec ne poznam (še), in mi je njen ton zvenel zajedljivo. http://www.vecer.com/blog/lastovka

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

6. mar 2007 19:10

Lastovka tudi jaz ti čestitam za tvoj trud ,na pikrost Vandeline se pa ne oziraj ,saj nas je kar dosti,ki smo veseli tvojega prispevka. Takšne opombe preprosto spregledaj. LP Bogomira

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. mar 2007 19:12

Bravo za nazoren prikaz in recept. Pa kako si vedel, da imam listnato testo in breskov kompot za porabit? Jutri pa se z otroci lotim tele dobrote.

 

jade

Blog.Lastovka  

član od: 3.3.2007

sporočila: 21

6. mar 2007 19:28

Malce sem okleval a naj odgovorim elaphusu ali ne-glede reklame za moj blog. Pa naj bo: seveda si delam reklamo. Pojma nimaš koliko zaslužim s tem. Sanja se ti ne kakšne ugodnosti se mi odpirajo vsakič, ko prideš na moj blog. Da ne bo spet izpadlo, da govorim pikro-zgornje trditve naj bi bile sarkastične. Ne znam namreč tule na forumu prikazat tega kar lahko na blogu, zato... Kdor želi obiskati blog-je vedno dobrodošel, kdor si ga pa ne želi-je prav tako dobrodošel http://www.vecer.com/blog/lastovka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. mar 2007 19:40

hehehe, Blog.Lastovka, tvoj sarkazem mi je všeč....

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti