Kam letos na morje? :)

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

28. feb 2007 17:57

Imamo prikolico v Zeleni laguni pri Poreču.Zabava je samo meni ni preveč pisana na kožo. ena mš

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

28. feb 2007 18:54

Je bil kdo v Sabunikah?

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

28. feb 2007 19:17

Jaz bi šla pa rada v Turčijo. A je bil kdo že tam? Kakšne so izkušnje?Tja bova šla z možem. Rada bi pa peljala mamo nekam na hrvaško /v apartma/ blizu morja, pa ne prav daleč (morda do Zadra). Hvala za vsak odgovor in lep večer še naprej! buča

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

28. feb 2007 20:06

Ima kdo kaj dobrega za povedat za otok Ugljan...? Mijan

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

28. feb 2007 20:25

Mijan, smo bili v Kukljici pred dvema letoma in nam je bilo tako-tako. Do plaže smo se morali peljati z avtom, peš hoje je bilo za 20 min, do najbljižje plaže, ampak smo imeli dojenčka in smo se kar vozili z vso prtljago vred. Plaže, ko enkrat prideš do njih so pa super, sploh za otroke. Voda je nizka in zelo topla-meni verjemi, ker sem zelo zmrzljiva oseba in sama mivka in blato-menda je zdravilno. Ljudje so zelo prijazni, ker je otok je hrana precej dražja, kot na celini. Mi tja ne bomo šli več samo zato, ker je predaleč do plaže; smo imeli lani plažo 10 m od apartmaja in gremo tudi letos tja. ariella

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

28. feb 2007 20:35

Robida: mi smo bili dve leti na Karčuli, v majhni ribiški vasici Karbuni, 7 km od Vele Luke. Bilo je zelo lepo, apartma v hišici ob morju, prijazni domačini, .... Vela Luka sama se mi pa zdi nič kaj preveč lepo mesto, so pa okoliške vasice toliko lepše...Ampak trajekt Split-Vela luka je nemogoče drag: avto, 2 odrasla, 2 otroka (lani 500 kun v eno smer) Sedaj ne gremo več drugam kot v hišo ob morju, prevsem pa v samoto. Ni nujno, da smo čisto sami, ne sme pa biti množičnega turizma. Sem letos našla kar nekaj lepih robinzonskih hišic (z vodo in elektriko) na kornatskih otočkih, pa so vse za več kot 4 osebe in je cena temu primerna (70 EUR), kar se mi zdi čisto preveč. Smo pa že spet rezervirali apartma ob morju na majhnem otočku pri Šibeniku, kamor ne moremo z avtom, pa bomo že. Komaj čakam!!! Simona

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

28. feb 2007 20:50

Buča! Lani sem bila v Turčiji in je bilo nepozabno. Nikoli se še nisem kopala v tako toplem morju kot je bilo tam. Drugače sem zmrzljiva oseba in se v morju skoraj ne kopam, ker mi je prehladno. V Turčiji pa so me komaj zvečer dobili iz vode. Ljudje so prijazni; vsiljivi so le nekateri trgovci, pri katerih moraš barantati. Nekateri ponaredki znanih blagovnih znamk so skoraj kot originalni, vendar za majhen denar. V lekarnah dobiš za majhen denar brez recepta skoraj vse, od antibiotikov do viagre. Imajo veliko kulturno zgodovinskih znamenitosti. Drugače so tam plaže peščene, prevladujejo pa nemški turisti. Buča, upam, da sem ti pomagala, če pa še te kaj zanima v zvezi s Turčijo, pa sem ti na voljo. Lp

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

28. feb 2007 21:03

ati zlati je napisal/a:
Bezmar,okolica paškega mostu je zelo vetrovna,kar v vročih letih ni tako slabo,če je pa poletje kilavo,pa je zelo moteče,ker se voda ne zagreje.V primeru,da te bo doletela prava Paška burja,pa dopusta ne boš hitro pozabila.Lep pogled se ti bo odpiral na zaliv in pogosto se delfini priklatijo tja,če pa imaš še čolniček pa bo še bolje(so lepi zalivčki v bljižini). ati zlati
Nekaj mi ni jasno. Prijatli so hodili v te apartmaje 4, 5 let ,pa so rekli ,da tam sploh ni vetra. Da je čisto zatišje. BEZMAR

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

1. mar 2007 10:43

Buča!

Nikjer še nisem bila tako zadovoljna z dopustom kot v Turčiji!!! In koga poznam in je bil tam je bil ravno tako navdušen. Vseeno v kateri kraj je šel. Res je da moraš barantati, še zdaleč ne tako kot v Tuniziji in tudi tako vsiljivi niso. Bila sem zadovoljna z vsem. Midva sva si mesto šla ogledat kat sama - avtobus ustaviš kar na cesti, plačaš zelo malo in stopiš ven kjer se ti zdi. Res zanimivo doživetje. 

Moja starša veliko potujeta, navadno se ne vračata na isti kraj - državo, v Turčiji sta bila 4x - sem povedala vse? 

Če te kaj zanima samo vprašaj!

 

Rebeka

Rebeka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

1. mar 2007 11:11

A mi lahko prosim kdo svetuje na kateri grški otok dopustovat, ne bi šla na krf in kreto, ostalo karkoli. Aja pa glede letalskega prevoznika - kateri je najcenejši, namreč bi šla na slepo in si sama dol poiskala App ter najela Rent a car za 7 dni, 7 dni pa uživala na dopustovanju... Hvala! lep dan, m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti