Kam letos na morje? :)

nero  

član od: 26.4.2004

sporočila: 40

5. mar 2007 19:05

ksenjako je napisal/a:
mene pa zanima če je že bil kdo v neumu-ali se bolj splača najeti apartma in tam hoditi ven jest(ker je kao poceni )ali je bolje iti v hotel? ksenija
Jaz sem bila lani blizu Neuma, pa sem šla na enodnevni izlet tja. Glede na to, da je bosanski, sem bila zelo razočarana. Zelo umazano, neprijazni gostinci, gužva, hoteli so kar daleč, saj je ogromno hoje po stopnicah, pa še sonce se upre ravno tja. Za apartmaje ne vem. Cene dokaj zasoljene. Ne vem, jaz ne bi šla tja...

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

5. mar 2007 22:24

Ima kdo izkušnje z kolesarjenjem na morju. Nimam namreč potrpljenja poležavanja na plaži cel dan. Dopoldne z možem kolesariva, popoldne pa na plažo. Kje mi priporočate? tutifruti Sporočilo je spremenil(a) tutifruti dne 05. mar 2007 22:26:44

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

6. mar 2007 7:56

Živjo, mi smo pa dobili ponudbo za Lošinj in sicer NErezine in Lopari, ter za Pag, naselje Gajac. Ali kdo kaj pozna? Gajac vem da je blizu Zrča in Novalje Lošinja pa ne poznam čisto nič. Aja-dva majhna otroka imamo. Hvala.

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

6. mar 2007 9:49

Gajac je res blizu Zrća, samo še vedno rabiš kar kakšnih 15 minut pešačenja, da prideš do plaže.

Poleg tega je Gajac betonska džungla. Če boste imeli klimo, potem še gre, sicer raje ne. Sicer pa okoli Gajca ni nobene zares dobre plaže, izvzemši Zrće. Samo jaz tja ne bi šla z malimi otroki.

Je bolje, da se potem odpravite v Povljano, če že greste na Pag. Tam je peščena plaža, primerna za otroke. 

Sonja

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

6. mar 2007 13:31

Tudi jaz bila lani v Primoštenu. Super je bilo. Ravno prav vetrovno, da ni vroče. Tudi, ko je povsod okoli deževalo, je bilo v Primoštenu samo oblačno. Mesto ravno pravšnje. V bližini super diskoteka za mlade. Kamp prekrasen, urejen v nulo! Motilo me je to, da iz campa Adriatic ni peš poti do mesta. Ampak, baje, da jo že delajo ob morju. Druga slaba stran pa je bila ta, da je za čoln samo par dobrih dostopov v morje. Letos? Hmm, verjetno okolica Zadra, pa še ne vem v kateri kamp. jessy6

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

6. mar 2007 14:51

midva sva bila pa lani na Pagu, v kampu Straško, ker seveda obvezno vsako leto kampirava, lepos pa še res ne veva kam iti, mogoče kr nazaj na Pag če ne bovakaj drugega pametnega našla. kamp pa mi je všeč predvsem zato, ker je v senci, pa tudi sanitarije imajo urejene, pa še trgovina in restavracija je v kampu. prav super je bilo. lep pozdrav brkn83

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

6. mar 2007 17:17

Tistim, ki radi greste nekoliko nižje ob obali, priporočam kamp Rudine (10km pred Dubrovnikom).  S fantom sva bila tam predlani in sva bila fascinirana.

Tule je ocena, kjer piše pravzaprav vse.

http://caravaning.zanimiv.net/kampi/kampi.htm

 

Vedno imajo toplo vodo, sence je, poleg tega je pa na WCjih stalno ena čistilka in takoj vse sproti počisti. Resnično dobro. 

Pa še njihova internetna stran:

http://www.duprimorje.hr/akrudine.html Sonja

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

6. mar 2007 18:08

" breda ",  malo za ogled Loparija.

prodnate, skalnate in betonske plaže.

      Otok Lošinj - Lopari

Naselje počitniških hišic s stanovanji in garsonjerami. Garsonjere imajo 4 ležišča, hišice pa 4+1 ležišče. V vseh enotah je opremljena kuhinja, tuš, WC ter terasa ali atrij. Naselje je ob morju; recepcija, trgovina, gostinski obrati.  Trajekt vozi na relacijah: Brestova - Porozina in Valbiska (Krk) - Merag.

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

6. mar 2007 22:07

V bistvu sem oz. sva z možem ljubitelja Grčije oz. njenih otokov. Tam sem bila tako na absolventu kot na poročnem potovanju,.... Odkar pa imava majhne otroke smo pač naredili kompromis za nekaj let s Hrvati. Pag-kaj pa drugega. Bolj točno Kustiči. Idealno za družine z majhnimi otroci, apartma takorekoč na plaži, popoldne damo otroke spat, mi pa igramo odbojko v vodi, smučamo na vodi,....otroke slišimo ko se zbudijo-nobenih potovalk in hladilnih skrinj 15 minut nošenja na plažo ampak res vse pri roki. Mirno okilje, vaška trgovina in bife, zelo prijazni domačini, ugodne cene..... Ampak ko pa otroci zrastejo gremo pa spet v "mojo" Grčijo-pogledat če so Grki še zmeraj tako "fejst" ANJA

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

7. mar 2007 7:56

Anja, a si to preko agencije, ali direktno z lastnikom. Tole bi pa me zelo zanimalo. Kje pa so ti Kustiči, kakšne so cene apartmaja, skratka kje lahko rezerviram?Točno nekaj takega si želimo. Če si tako prijazna, in mi še amlo več napišeš.Hvalaaaa! Sporočilo je spremenil(a) breda dne 07. mar 2007 07:59:32

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti