Precej zabavno, ja... ![]()
![]()
"ženitovanjski" oglas
Lidka, čeprav te ne poznam, ti povem , da ti paše tale sonček.
Tole je off topic sicer, pa nič hudega.
Jelenckova
Kje pa dobite te slikice oz. znake pri podpisu?
stara
Stara, greš na PORTAL -Članstvo Nastavitve in si nastaviš podpis ni dodaš smeška iz zbirke.
rimljanka
ne znam ![]()
Tam na nastavitvah ni ikone za smeškote.
stara stara, poskus za tebe:
ežoj 
Dela. Stara takole gre : iz tabele s smeškoti prepiši besedilo v oglatem oklepaju v nastavitvah, zraven imena
jaz sem naredil: oglati odklepaj vrazicek oglati zaklepaj, in je vražiček zraven podpisa. Poskusi, mora it.
ežoj| stara je napisal/a: |
ne znam Tam na nastavitvah ni ikone za smeškote. stara |
No, ežoj si me prehitel, sem rabila 5 minut, da sem lepo napisala,...
Jelenckova
A veste, da me ta Mali varaš spominja na Vinkota iz Kmetije
.... halo, jaz te gledam od zadaj
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
