Pripomočki za peko iz silikona

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

17. feb 2007 17:20

Tudi jaz imam nekaj silikonskih pekačev in so super!!! :D:D:D:D:D:D Res najboljši. Kot so že rekle predhodnice kar vn pade

 

tamalaursa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

17. feb 2007 17:29

Z Reco bova očitno ostali na starih variantah. Mene ti silikonski res odbijajo, kaj morem. Je pa že lepše speči potico v eni lepi glinasti potičnici! Pa šarkelj v modlu z luknjo v sredi, pa kako lepo je poslikan, z žico vezan!

 

 

rimljanka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

17. feb 2007 22:33

Joj rimljanka, nikar ne govori o glineni posodi, sem čisto nora nanjo. Pa ne samo na glineno posodo, obožujem pletene košare, jerbase, cambahe in vse tisti kar diši po dobrih starih časih. Ni lepšega kot domač kruh postrežen v peharju.

 

lp Vesna

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

18. feb 2007 11:34

Se pridružujem!

Nena

Nena-morje

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

18. feb 2007 11:46

Včeraj sem pekla torto nutella prvič v silikonskem pekaču v obliki srčka, nekako ga do sedaj nisem uporabila, jutri pa ima kolegica r.d. in sem hotela pač narediti to obliko. Ko se je peklo, je čudno smrdelo, prej sem ga imela v vroči vodi, ven je šlo lepo, vendar pa me moti to, da se ne da povsem očistiti. Je to normalno, da se je rjava barva peciva zažrla v silikon in ne gre ven? Sicer nimam pomivalnega stroja .

 Pa zanima me še nekaj v zvezi s torto - ali bo jutri v službi še sočna, čeprav sem jo pekjla včeraj dopoldan, krasila pa danes?

 

hvala

katek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti