Srečanje kulinarične slovenije na gorenjskem

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

12. mar 2007 9:10

No kje so fotke??? Se mi zdi, da je bilo tako kot na podelitvi Oskarjev..... Jaz sem morala padelat. Vsaj malo drobtinic mi dajte v obliki fotk. Petra 1

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

12. mar 2007 9:11

Giorgio, ne JORDI jezit...če pride ona s svojo domačo živalco k tebi v SM...ti povem, da od straha ne boš 14 dni iz omare dol stopila Ognjič

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

12. mar 2007 9:33

Pa saj ne vem točno, kaj naj napišem.....

Giorgio401, ker me ne poznaš in nisi bila na srečanju, ne sodi o mojem pisanju! Vsakega sem posebaj sprejela in zdi se mi, da tiste, ki so bile tam lahko potrdijo. Zahvalila sem se vsaki posebej.Že na samem srečanju, ker pa je vendelina zelo na hitro, se ji nisem uspela niti zahvaliti za obisk, ki me je zelo pozitivno presenetil. Lahko je kritizirati stvari od daleč. Sem pač taka oseba, da rečem kar mislim in napišem kar mislim. Tiste, ki so me že uspele spoznati, vedo kakšna sem. Je pa mnogo različnih ljudi in mnogo mnenj, hvala bogu, da smo si različni in imamo pravico govoriti in pisati. Hvala Giorgio za opozorilo, vendar odveč. Me smo se imele luštno, to je pa važno!

JORDI

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

12. mar 2007 9:40

Ognjič je napisal/a:
Giorgio, ne JORDI jezit...če pride ona s svojo domačo živalco k tebi v SM...ti povem, da od straha ne boš 14 dni iz omare dol stopila Ognjič [vrtnica]
tudi moja zivalca ni od muh............. laurapazzini

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

12. mar 2007 10:12

Za vsakim dobrim konjem se praši, pravi pregovor. jankica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. mar 2007 10:24

giorgio401 je napisal/a:
mene res cudi, da se organizatorka posebej zahvaljuje eni clanici kulsa -Vendelini., njej posebej??!! zakaj cemu=?? mar so druge udelezenke kaj manj vredne??!!! Jordi cccc..... laurapazzini

to je pa zato. ker se rad zgodi, da Vendelina bruha ogenj, sedaj pa so veseli, da ni opečenih.

ežoj

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. mar 2007 10:44

ežoj matilda

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

12. mar 2007 16:35

Meni je grozno žal, da se mi zaradi službenih obveznosti še nikoli ni uspelo udeležiti nobenega srečanja. Pa vas bi tolk rada spoznala! Upam, da mi bo enkrat ratalo. Kaj pa kakšna slikca - vedno jih zelo rada pogledam. lp,tanja Tanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. mar 2007 17:36

Ežoj, darling, Ogenj bruhajo vulkani. Od ljudi pa samo tisti profiji v cirkusu, ki pa se jim reče požiralci ognja. Jaz tega zadnjega ne znam. Znam pa artikulirati mnenja o dogajanjih. Kot vidiš, gre za dve popolnoma različni aktivnosti. Edina skupna lastnost med tistimi, ki požirajo ogenj in ga potem bruhajo in tistimi, ki imamo artikulirana mnenja je ta, da smo oboji redki v dolini šentlofrijanski - da pa je nasprtono velika gneča na goličavi...:)))) Upam, da sem te dovolj sprovocirala, da boš šel gledat, kam je Cankar postavil Goličavo...:)))) Vendelina jr.

RONIKA  

član od: 24.12.2006

sporočila: 14

13. mar 2007 1:53

Bravo Vendelina, očitno če imaš pri nas svoje mnenje o nečem in stojiš za tem, si drugačen!!! Pa tko ponavadi vsi govorijo, da cenijo ljudi, ki povejo svoje mnenje, očitno samo, če mislijo enako! Kako že rečejo, za dobrim konjem se vedno prah dviga!!! RONIKA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti