Frizer - litija in bližnja okolica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 8. feb 2007 14:25 | ogledi: 8.069 | odgovori: 23

S katerim frizerskim salonov v Litiji in bližnji okolici imate dobre izkušnje? Rada bi imela kakšno novo frizuro na dolge lase in pramena. Do sedaj sem hodia v Lj. pa mi sedaj z dojenčkom to časovno ne znese. Pa, da znajo tudi svetovati kakšna frizura ti paše in, da imajo možnost naročanja, da ne bom celo dopoldne "visela" v salonu.

Za vse nasvete se zahvaljujem.

jade

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

8. feb 2007 22:48

Bernarda v Hotiču ima sijajen salon Trend. Če želiš vedeti tel. št., ti jo pošljem na ZS. Lep dan, Sabina

Ella  

član od: 25.6.2005

sporočila: 60

9. feb 2007 6:49

Uf, v sami Litiji in okolici (s tem mislim Šmartno) je kar nekaj frizerjev - tam okoli 15. Da bi bila jaz resnično zadovoljna z enim, ti pa ne morem reči. Jih menjam na približno 2 leti. Pa ne da bi bila nezadovoljna z njimi, samo nekaj drugega si zaželim in pač ima vsak svoj način dela. Jaz bi od teh izpostavila Renato (nasproti cerkve v Litiji), potem Emersona, tudi Trend se mi dopade - Bernarda, potem je pa tu še Marjeta (tudi Trend včasih), ki sedaj dela nad Centrom za socialno delo. To so frizerji, h katerim jaz hodim zadnja leta. Ella

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

9. feb 2007 7:01

Tudi jaz ti potrjujejm Bernardo iz Trenda v Hotiču. V decembru sem bila prvič pri njen in mi je naredila zelo dobro spremembo. Glede Renate lahko potrdimo da ima najvišje cene kar daleč naokoli, Emerson pa je zasluži tudi pohvale saj sem nejmu hodila 5 let nato pa sem malo naredila zamenjave. Lep pozdrav, Petra. priv

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

9. feb 2007 8:12

In kje je ta Emerson? Pa kako draga je Renata? Ker tudi jaz iščem dobro frizerko v Litiji. Jaz sem prav tako kot Jade hodila v LJ k frizerki, vendar mi sedaj nikakor ne znese, bi se pa rada uredila preden grem nazaj na delo. Hotič se mi zdi pa še kljub temu malo od rok, ker bi do frizerja rada peš prišla, saj veste iz Rozmanovega trga. Smejte se in lepo se imejte! Levinjav

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

9. feb 2007 8:18

Še jaz bi pristavila svoj piskrček Jaz pa iščem dobro frizerko oz. frizerja v Velenju,si prav tako želim spremembe. K sedanji frizerki hodim že deset let in si lahko mislite, da sem z manjšimi spremembami že deset let ista Lp, ela

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. feb 2007 8:18

Ja za Hotič sem že slišala pa mi je tudi malo od rok. Je pa res veliko frizerjev v Litiji in okolici, saj zato pa ne vem kam naj grem. Saj glede cene se ravno ne sekiram saj grem tako redko k fizerju, da imam še v dobrem . Pa tudi raje dam malo več, če bom nekak zgledala, da le ne bom kot ptičje strašilo. Hvala vsem za odgovore. jade

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

9. feb 2007 9:23

Levinja! Emerson je poleg cvetličarne Ciklama oz. poleg Občinske zgradbe v LItiji in sicer iz strani če prideš iz centra lItije od centromerkurja proti drigeriji Tuš. Renatine cene so pa katastrofalne in konkretno o ceni pa mislim da v taki obliki ne smem. Lep pozdrav, Petra. priv

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

9. feb 2007 10:44

Jade jaz sem dolgo hodila k Emersonu in sem bila vedno zelo zadovoljna.Pri njemu se lahko naročiš.Če rabiš telefonsko mi napiši na zp, pa ti jo pošljem.Pri Renati sva bili s hčero samo enkrat, nobena ni bila zadovoljna ,pa še zelo drago sva plačali.Res je ,da se sedaj pol leta friziram doma,ker rada malo zamenjam frizerja,pa še zadovoljna sem.Ko bom spet menjala,grem sigurno nazaj. LP. jelcy

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. feb 2007 10:47

Jelcy prosim ja za telefonsko. jade

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

9. feb 2007 11:15

No da še jaz pristavim... Hodim v frizerski studio Paž in sem zelo zadovoljna. To je v Šmartnem pri Litiji in sicer v isti stavbi kot občina. Sem se pa za poroko rezervirala pri Renati, pa zdaj že kar malo razmišljam...ste mi dale mal mislit... sam za poroko pa res ne vem kam še lahko grem. Razen k Magdi v Šmartno. Ona pa tud ni glih poceni.. biba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti