Kmečki turizmi

svetladom  

član od: 30.1.2002

sporočila: 49

15. mar 2002 23:39

Dejan! Imaš prav - turistična kmetija je tudi uradna klasifikacija kmečkega turizma - pardon, turistične kmetije, kamor redno zahajamo- ker je v okviru tega tudi jahalni klub, kjer moja hčera 2- krat tedensko jaha.Tega ne omenjam zato, da bi poudrajala hobije svoje hčere, ampak zato, da ne bi kdo mislil, zakaj redno obiskujemo to lokacijo, pa bi si še kdo namislil, da nimamo toplega doma, kot se reče... Sem bila pač malo površna. Sicer pa nimam nič proti kmetom...Mi je tudi glavni "gazda" rekel, da niso kmečki turizem, ampak turistična kmetija. Se bom popravila!!! svetladom

boris  

član od: 17.4.2002

sporočila: 14

19. apr 2002 20:46

še jaz bom popravil malo. kmečkih turizmov ni več. so le turistične kmetije ali kmetije odprtih vrat. pa lep pozdrav.P.S no nekatere pa si takšnega imena nikakor ne zaslužijo saj pri nekaterih lahko dobiš tudi ocvrte lignje in tako naprej kar pa nikakor ne sodi v njihovo ponudbo. boris toplek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti