Sam še ena pohvala...jo je pa vedno lepo slišat!

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

tema odprta - 15. jan 2007 20:51 | ogledi: 4.491 | odgovori: 45

ojla vsem,

vem da ne bom napisala nič kar še ne veste vsi, ki delite z mano odvisnost od tele naše kulinarike, ampak tale stran je pa res ZAKON!!! Odkar sem jo odkrila, skoraj vsak dan pokukam semle gor in vedno me kaj zadrži in pritegne. Sicer ne pišem dosti postov, ker potem bi ostajala še dalj časa, ampak večinoma spremljam. Bolj kot vse nove informacije glede česarkoli v našem vsakdanu,ki sem jih pridobila tu, me veseli to nekakšno vzdušje, ki vlada na tej strani. Razen par izbruhov (kar se nam itak vsem dogaja tu pa tam) je ta stran res ena sama ljuba pozitiva!! Ogromno vas je pripravljenih pomagat in to ne samo z informacijami, znanjem in s svojim časom, ampak tudi v drugim oblikah.

Zadnje čase se mi zdi tale naš svet vedno bolj absurden in ironičen. Kamorkoli se obrneš, so vsi nekaj živčni in nervozni, folku se utrga za malenkosti, da pa sploh ne pademo v debato o absurdnosti svetovne ureditve, politike in razmer, ki vladajo. zadnjič sem spet videla v časopisu frazo: USTAVITE ZEMLJO, RAD BI IZSTOPIL in na to pomislim vsaj 10x na dan.

Sem mnenja, da sami ustvarjamo našo realnost, torej tudi vse razmere in odnose okoli nas. in mislim, da tale stran vsaj malo, če ne že veliko, pripomore k malo bolj pozitivnemu mišljenju in odnosom med ljudmi. z malim se začne.

zato svaka čast vsem, ki ustvarjate tale page in vsem, ki sodelujete na njem. mene vsak dan spravite v boljšo voljo!

bom pa verjetno mogla uvest začasen moratorij na ogledovanje kulinarike, ker je pa že res skrajni čas, da diplomiram (ja kaj čem, če je pa tako vabljiva, da se urca al pa dve takoj okrog obrneta )

lp goga

sam da se kuha..

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

15. jan 2007 23:07

Pod tole se pa tudi jaz podpišem,Kalipso!Sploh ne vem več, kaj sem prej delala ,ko sem imela malo časa za sebe...Zdaj vsekakor ta čas porabim na kulinariki-in tako luštno je,se prav razvedrim ela

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

16. jan 2007 3:59

Mislim, da nas je takih tule kar nekaj. Se podpišem pod vse povedano še jaz. Kyara

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

16. jan 2007 5:15

Se pridružujem tudi jaz. Iča

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

16. jan 2007 5:45

ja, to pa res: Le kaj bi brez vas? Samo možu sem že sumljiva, ker toliko visim tu gor ariella

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

16. jan 2007 7:53

Ja,resnično,Kulinarika je zakon! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

16. jan 2007 8:16

Res je lepo tukajle viseti in potem pozabiti kakšen lonec z jajci na štedilniku a ne Marjetka cvetka? Tudi jaz vsak dan visim tukaj gor, da sem domačim že kar nekam sumljiva. LP! fakin712

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

16. jan 2007 8:23

Se podpišem pod spodaj povedano. Kar se mene tiče, priznam, da sem se vedno spraševala, kaj za vraga ljudje toliko bulijo v računalnik, še zlasti, če imajo z njim opravka vsak dan v službi. No, in zdaj sem sama postala pravi kuharski frik; če že ne tiskam receptov, pa prebiram vaša mnenja o tem in onem... Skratka, zaradi ljudi, ki se oglašajo tu gori, je tal stran moja najljubša učilnica, zabava, sprostitev - in droga... Hvala vsem, helenag

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

16. jan 2007 8:32

Joj, le kaj bi jaz brez Kulinarike in njenih članov? jankica

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

16. jan 2007 8:33

Tudi jaz izredno rada pokukam na to stran in preverim kaj je novega. Skoraj vsak dan sprintam kakšen recept ali nasvet in nato doma preizkušam. Ko imamo kakšno slavje, pa zmeraj poskrbim, da je kakšno novo pecivo in zmeraj sledi vprašanje: kje si pa dobila recept? Odgovor sedaj že vsi poznajo in precej prijateljic se je navdušila nad to stranjo in tudi same veselo brskajo med recepti in nasveti. lp

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

16. jan 2007 8:38

Tudi meni ta stran popestri dan. Na klepetalnico pa ne upam hodit, ker bi sicer še bolj visela tu gor. Lp Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti