Krst-pomoč???

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. apr 2007 19:13

Matilda, ena navadna teta bi po moje lahko prinesla eno veliko škatlo piškotov, pa bi bilo čisto zadosti. Sicer pa glede na okoliščine in pričakovanja. Jaz sem bratu in svakinji, ki sta bila polna kreditov ob nedograjeni hiši enostavna dala en malo večji bon za nakup plenic.

Cila

KatkaD  

član od: 15.8.2003

sporočila: 136

4. apr 2007 19:29

Matilda, poglej tule: http://www.ognjisce.si/knjigarna/za_otroke.html Zanimiva je puzzle sestavljanka - govorim iz lastnih izkušenj. Sicer pride v poštev čez kako leto ali več, vendar je zelo ljubka izdelava in otroci puzzle radi sestavljajo. Poleg pa morda kakšno oblačilce (bodi, klobuček, kapico ipd.), kar bo otroček lahko nosil sedaj. Lp.

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

4. apr 2007 19:41

Sedaj so trendi žal takšni,da moramo podariti čim več.Za botro so se že vsi izčrpno razpisali.Zlato,torta,oblekce itn..Saj pomen botre je da" pomagamo" staršom.Tako,da če enkrat malo bolj denarnico odpremo nas ne bo konec.Ponavadi tako že veliko časa prej vemo. Recimo jaz imam dogovor (še iz najstniških let)s prijateljico,da bova ena drugi botre.Tako kadar je katera zanosila smo samo vprašale ,če je pripravljena bit botra.Ta najina gesta mi je zelo všeč,ker s tem vem da se bo najino prijateljstvo nadgrajevalo.Kar mi zelo veliko pomeni. Pa da ne zaidem s temo. Glede tete.Ponavadi se malo posvetujem,da vidim kaj bi potrebovala.Lahko kaj za oblečt,ali kakšen pripomoček(stajca,hojca,baby siter....)lahko pa tudi,kar je naj bolj enostavno-bon iz katere otroške trgovine.

katja19  

član od: 19.7.2010

sporočila: 2

13. avg 2010 12:34

No ja, odvisno kako ste naravnani, lahko kaj uporabnega lahko pa kuverto z evri in kakšnim verzom ( http://www.verzko.com/verzi-za-krst/ ) jaz pa mislim, da bi raje kaj uporabnega... sej pravim odvisno .. katja19

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1690

13. avg 2010 14:38

Mislim, da je problem od 2007 že rešen,...

 

Lp, Saša

Mir in dobro!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti