Speculaas piškoti

dobrodošla na domači grudi Loni Makaroni
Pozdravljena doma Nena, upam, da je tudi pri vas v Mariboru en lep sončen dan. atilem

Sporočam v imenu Nene-morje (ki nima dostopa na medmrežja - trenutno).

Prevzem začimb bo v petek, 7. 12. od 16. do 18. v gostišču Livada v Ljubljani, na Hlanikovi 15, podrobnosti o lokaciji poglejte na spodnjem linku:

http://www.daj-dam.si/slo/Livada/Livada.htm

Tiste, ki niste iz Ljubljane (in za vas nobena druga ne more prevzeti začimb), pa sporočite naslov na moj ZS, bom naslove posredovala Neni. Začimbe bodo pripotovale po pošti.

Morda še to: javite tule, če pridete, da bo nena vedela. Aja, bo pa sedela v prvem prostoru, kjer je tudi šank. Če je ne poznate, se pa znajdite....... rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 04. dec 2007 22:00:48
Jaz definitivno pridem. Loni Makaroni
Samo na začetek dajem. Loni Makaroni
Jaz sem žal v petek popoldne zasedena, tako da bom poslala naslov. Nena
No, da ne pozabite...........................še malo je časa................ rimljanka
Nena-morje lepo prosi, da tu napišete, katere pridete jutri na Livado po začimbe in katere želite, da vam jih pošlje po pošti. Trenutno nima dostopa do interneta. Ognjič
jaz ne morem priti ,sem pa neni-morje poslala naslov na zs,če si ga ni napisala,prosim napišite mi,bi ga poslala na zs kateri drugi! lep večer marjeta10
Piši rimljanki na ZS Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti