Zara

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

tema odprta - 27. nov 2006 20:28 | ogledi: 2.408 | odgovori: 14

Zanima me, če kdo kupuje v trgovini Zara, če se slučajno kaj splača, ker iščem za sedem letno hčerko plašček.

Hvala za odgovore.

beki

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. nov 2006 20:39

Hčera se tam redno oblači in je to ena trgovin, ki za zmerno ceno da dokajšnjo kakovost. Celo zase sem tam, na Ž oddelku, kupila eno krilo, majico in pulover, in moram reči, da sem zelo zadovoljna. Mamamia mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. nov 2006 20:51

Tudi jaz prisegam na Zaro!!! Zaenkrat z vsem zadovoljna. (pa akcije in popuste imajo take, da te ne rit vrže...). Design sploh elegantnih stvari je krasen. Kvaliteta solidna. Puloverje imajo volnene!!! In to za tako ceno, kot drugje dobiš sintetiko. (zadnjič sem videla pulover kašmir/svila za 11.000 sit, mehak pa tako, da bi se kar pogreznil vanj!). Za otroke pa je dobra kvaliteta, čeprav se mi zdi malo dražje, kot drugje. Če pa vzameš kaj v akciji, je pa spet presenetljivo poceni. (jaz sem lani otroške žabice kar v Zari kupovala, saj so bile res lepe in najcenejše mislim da v celi Ljubljani). Jaz sem zadnjič tamali kupila pumparice. Sicer pa pogledaš na etiketo sestavo, pa vidiš, kam pes taco moli. (vsaj jaz vedno pregledam, ker mi ni vseeno, kaj kupim). (letošnji ženski plaščki in jaknice so se mi zdeli pa malo pretirani od 40-80 tisoč sit...). Jaz imam trgovino čisto blizu službe, tako da sem večkrat tam...

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

27. nov 2006 22:04

Meni je tudi všeč veliko Zarinih stvari, tudi cena je v redu, žal se mi pa ne zdijo preveč kvalitetne - sploh pletenine so se mi že sparale po šivu ali kako drugače , pa mi niso premajhne ali kaj podobnega. Saj pri šivu ni problem, zašiješ pa je, samo če ne opaziš, ko oblečeš, zna biti nerodno... Sem pa že en pulover - dvakrat oblečen - vrgla v smeti, ker se mi je sparal tako, da ga nisem mogla popravit, da se ne bi videlo. maja

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

27. nov 2006 22:24

Tudi jaz sem z Zaro dokaj zadovoljna. Zmotilo me je edino sledeče: predlani sem na razprodajah videla jopo, kakršno sem kupila 2 meseca prej: cena je bila zvišana in nato "kao" znižana na isto ceno za katero sem jo jaz kupila. Podobno sem zasledila še pri nekaj artiklih. Tako da, dajte malo popazit na razprodajah... Drugače pa (do sedaj) vse ok. Pozdravček, teya84

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. nov 2006 7:40

Mene moti pri njih samo dolžina hlač, imajo eno samo in jih je potem treba vse krajšati, kar pri zadrgah in raznih trakovih ni ravno preprosto. Torej hlač pri njih ne kupujem, pač pa prisegam na njihove pulije, majice, spodnje dele trenierk, pa tudi flis jope. Do sedaj se mi ni še nič raztrgalo. Loni Makaroni

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

28. nov 2006 8:14

A je to trgovina nasproti emporiuma v Lj?Nisem prepričana da mislim pravo,ker nisem iz Lj.ampak samo občasna obiskovalka.Sva že večkrat gladala od daleč,pa nikoli šla notri.Kot vidim se bo splačalo pogledat. andreja č.

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

28. nov 2006 9:17

Ja, ena Zara je nasproti Emporiuma, druga pa v centru, zraven Name. Tudi sama večkrat pregledam ponudbo, ki jo obnavljajo vsaj enkrat na teden, tako da vedno najdeš kaj novega. Všeč so mi njihovi modeli, barve, cene :)), glede kvalitete pa je res tako, da vedno ni najboljša, čeprav sama kar precej tam kupujem in so izkušnje v glavnem dobre. Preden kupim, itak vedno preverim sestavo in se tudi na podlagi tega odločim. Živi

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

28. nov 2006 10:13

Meni je to odlična trgovina. Največkrat kupujem tam puloverje (Zara Knitewear), ki so pleteni. Cene so precej ugodne. Za hlače pa res ne vem, kakšne nore številke imajo, ker še najbolj velikih ne spravim nase. Kaj češ, velika tazadnja. :) Sonja

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

28. nov 2006 10:41

Hčeri sem pred 1.11. kupila zelo lep plašč, plačala sem ga 11.000 SIT. Hči je, sicer stara 5 let. Lahko povem, da je to prvič, da sem kupovala v Zari. Še sin je bil na sporedu. Za fanta starega 4 leta sem kupila par lepih majic, hlače, trenirko. Moje mnenje je, da so reči kvalitetne in lepo sešite. In še za oko je praznik. Zvončica

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

28. nov 2006 10:48

Sem in tja zavijem v Zaro. Plusi: ugodne cene, modni izdelki, dovolj dolge hlače. Minusi: ne preveč natančna izdelava. Spomladi sem tam kupila majčko s tričert rokavi, ki je zagotovo ena boljših mojih stvari. Zelo kakovosten material, prijeten za nosit, lepa. Večkrat sem si rekla, da moram kupiti še druge barve, vendar mi ni uspelo. Pred nedavnim sem v Kranju odkrila trgovino Two way, v kateri imajo tudi cenovno ugodne in dobre stvari. Kupila sem teti tri pulije, ki jih odlično nosi, sebi majico z dolgimi rokavi iz mešanice bombaža in elastana za 3000 sit in žametke za 6000, ki so zelo dobrega kroja in dovolj dolge (to je moja težava, zato kupim prav vsake hlače, ki so dovolj dolge, ne glede na to, ali jih rabi ali ne, ker ne vem, kdaj se mi bo naslednjič sreča nasmehnila. Če je ta trgovina še kje drugje v SLo, jo toplo priporočam. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti