iskanje receptov po abecedi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. nov 2006 15:12

Ja vem. Težava je bila ker so se linki osvetlili potem tudi tam, kjer ne želimo Bomo v prihodnosti to spremenili verjetno, da bo pri receptih in forumu svetleje, če ste že odprli. Ni zdaj drugače zaradi namernega "nagajanja" nepluskom. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

luna72  

član od: 5.9.2006

sporočila: 35

23. nov 2006 14:29

Jernej, vnaprej se oproščam, ker vas motim z mojim vprašanjem: če kliknem na iskalec, recimo kategorija sladice in zberem, da mi prikaže vse recepte od A-Z, se mi odpre stran tako http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?kat Kako grem lahko na naslednjo stran, v tem primeru na recepte po “apple crumble”? Je morda moj računalnik, ki mi odreže spodnji del strani? Hvala lepa in dobro delo. luna72

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2006 14:50

Huh... Ja spodaj pod Apple crumble je še seznam strani... potem še bolj spodaj je pa noga... A ti pa tega nimaš? Kateri brskalnik in katero različico pa uporabljaš prosim? Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

luna72  

član od: 5.9.2006

sporočila: 35

24. nov 2006 9:10

Microsoft internet explorer 5.5. Oprosti, šele danes sem vidla tvoj odgovor. Lep dan. luna72

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

23. mar 2007 16:17

mene pa zanima če se da recept kako poiskati če imam številko recepta? ksenija

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

23. mar 2007 16:40

ksenija, to je pa takorekoč že nejden recept: ko odpreš katerikoli recept, vidiš v browserju v vrstici s http naslovom čisto na koncu eno številko....NAMESTO te številke vpiši številko recepta in etotiga. Bojan

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

23. mar 2007 18:45

bom odkrit: - men so bili recepti po kategorijah z Bojanovimi slikcami veliko bolši in predvsem bolj prijazni in simpatični....ampak absolutno ni nobene panike, če je večini tako bolje nevidim razloga zakaj tudi meni nebi zadostovalo. Znašel se bom v vsakem primeru in mi težav ne dela popolnoma nič na forumu Edino ena stvar bi mi bila dobrodošla>( mogoče ne samo meni) Npr Forum...ko odprem temo ki je že napisana in preberem vsebino in vse komentarje....ter se nanjo vrnem naslednji dan in ugotovim da ima tema že npr. 3 strani., nato prečekiram vse do tretje strani in naslednji dan jih je že šest strani...bi bilo zelo fino, da me vrne na zadnji prebrani post oz stran ( v tem primeru na tretjo) in ne na začetek, saj se mi ponavadi neda prebirati vse od začetka ( zapomnim si pa tudi zmeraj ne kaj sem že prebiral)...No...to je moja pripomba....in predvsem želja...če gre seveda. Lep dan vsem. Escada

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

23. mar 2007 18:50

ja tut mene to pr forumu moti ker potem iščeš kaj si že prebral pa ne veš kje si ostal... ksenija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. mar 2007 18:59

escada: Recepti so še vedno po kategorijah, celo v levem meniju imate zdaj enake kategorije. Edina razlika je, da ni Bojanovih sličic. Razlog je zgolj funkcionalnost. Morali smo se prilagoditi temu, da imamo 7100 receptov, ne več zgolj 1000. escada, ksenjako: To kar vaju moti pri forumu je že davno narejeno in deluje. Čudežu se reče Plus paket Vabljena. http://www.kulinarika.net/pluspaket.asp točka 5. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

23. mar 2007 19:27

he he...Jernej....se mi je zdelo , da bo to v obliki takšnega čudeža! Prav je tako.kdor hoče udobnost naj pač zato malo primakne...Nič narobe. Že nekajčasa razmišljam o "pluskotu" in verjetno se bom tudi jaz kmalu nagradil... Escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti