Prenovljena kulinarika

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

16. nov 2006 22:14

pa še z moje strani iskrene čestitke... sicer sem tole stran videl že precej časa nazaj, ampak sem Jerneju obljubu da bom tih in ne bom okol govoru... neki časa bo sicer trajal, da se je bom navadu, ker mi je bla stara stran zlo všeč, ampak bo že... jernej, jest reklam ne vidim, zgleda mi jih moj Firefox avtomatsko blokira veliko sreče in potrpljenja še naprej Drejček

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

16. nov 2006 22:15

Tudi sama pozdravljam nastale spremembe. Res čestitke!! Že prej mi je bila stran zelo všeč: ena najbolj ažuriranih in urejenih, sedaj pa jo poleg vsega tega odlikuje še večja preglednost. tasau

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

16. nov 2006 22:34

Jernej in ekipa! Čestitke, ki kar dežujejo, so prav pristne in od srca. Mislim, da je malo samokritike vedno pozitivno. Pa vendar verjamem, da smo vsi zeloo zadovoljni z izgledom in preglednostjo ter dostopnostjo KulSlo. Veliko obiskujem spletne strani s kuharsko vsebino in v veliki večini so opremljene profesionalno - vendar z recepti, ki so plod že napisanih kuharskih knjig in popolnoma brezosebno, hladno, sicer zelo lepo - vendar nekaj manjka. Ob prispevkih z vaših strani pa je mogoče zaznati vsako osebo, ki stoji za besedilom; komentarji in pripombe, predlogi in mnenja, nasveti in razmišljanja... vse to daje KulSlo topel in vesel, simpatičen in domač pridih. Sama nikogar ne poznam osebno, vendar imam občutek, kot da smo že veliko časa skupaj. Hecno - niti ne vem, katero ime se skriva za vzdevkom. Pa me nič ne moti. Na teh straneh je res možnost, da postaneš zasvojen (mislim, da smo že kakšno rekli na temo zasvojenosti). Seveda mislim to v pozitivnem smislu. Kakorkoli že, če so smeškoti ali pa ne, če je rumena ali rdeča barva, če je razpredelnica ali pa besedilo kar tako - važno je, da vam uspeva združevat kulinarično znanje vseh članov, da se imamo lepo, da nam delajo računalniki in da se nam mudi čim prej na vašo spletno stran pogledat, kaj je novega, kaj koga muči, kaj kdo kuha...... Lepo se imejte! titta

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

16. nov 2006 22:37

Čestitke tudi z moje strani Nekaj prednosti sem že odkrila, recimo filter .. dopoldne sploh nisem vedela kaj to pomeni, preglednost je res odlična... čestitke Zdaj pa na odkrivanje drugih novosti. Aki

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

16. nov 2006 22:44

Tudi z moje strani cestitke!! Res da je bilo veliko vlozenega dela,samo izgled mi je zelo vsec.Ljudje se pa tako ali tako hitro privadimo. Se enkrat cestitke celotni ekipi marmeladka

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

16. nov 2006 23:07

jernej svaka čast stran je zelo lepa in pregledna vse čestitke tudi iz moje strani nicol

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. nov 2006 23:17

Navajena sem že te strani, sem ena od tistih, ki je morala biti tiho (se spodobi šefe ubogat). Je pa res, da je vsak dan postajala boljša. Zahvaljujem se pa rada na bolj klasičen način. Pa vseeno še tule: hvala vsem, ki imate prste zraven, tako ali drugače. rimljanka

Trzinka  

član od: 28.1.2004

sporočila: 33

17. nov 2006 1:02

Čeprav se bolj poredko oglašam, obiskujem pa jo velikokrat, vam iskreno čestitam in želim še veliko idej pri ustvarjanju tako zanimive in uporabne spletne strani. Trzinka

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

17. nov 2006 4:20

Se pridružujem čestitkam! Če so na delu perfekcionisti, ne najdeš kritičnih pripomb! Imam pa še dva predloga, seveda, če je to tehnično izvedljivo: 1. Ko odpiraš in prebiraš recepte, mnenja in sporočila bi bilo pregledneje, če bi se že odprti naslovi posvetlili ali drugače obarvali (če se ne motim, je to prej delovalo). 2. Bi se dalo tudi sladice v beležki urediti po zvrsteh(torte, piškoti, potice.....)? Lep pozdravček! Nelly Sporočilo je spremenil(a) Nelly dne 17. nov 2006 04:21:35

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. nov 2006 6:17

Vsem, ki ste kakorkoli sodelovali, iskrene čestitke. Mislim, da ste opravili ogromno delo, da lahko sedaj mi, uporabniki uživamo. "Svaka čast!" Nova kul slo je res KULL! Kar tako naprej in še enkrat, čestitke! Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti