Štedilnik perfect za 49.990?

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

24. nov 2006 11:42

Jaz imam tudi štedilnik od Zanussija. Edini problem je v tem, da imam ta ožji štedilnik in mi noter gre pekač 40 x 38. In nikjer ne dobim pekačev v takšni velikosti, nov štedilnik pa ima zraven samo en pekač v velikosti pečice. To mi je edini minus pri tem ta poceni štedilniku, pa že tri leta kuham in pečem na/v njem. klavdija

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

24. nov 2006 13:06

Sama sem imela Corono - vgradno ploščo 3 plin 1 elektrika v inoxu celih 20 let in se je odlično obnesla. Plošča je funkcionirala in bila lepa kot nova tudi, ko smo zamenjali kuhinjo in sem se od nje ločila. Manj sreče pa sem imela z njihvo vgradno pečico (v višini oči), saj mi je spodnji grelec crknil že po pol leta in vsako nadaljnje servisiranje istega grelca se je dogajalo vsakih par let. Torej imam dobre in slabe izkušnje. lp Julija

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

24. nov 2006 22:26

Vprašala bi vas kdo vam je servisiral in koliko stane? Če je to reklama potem bi vas prosila da mi sporočite pod zasebno sporočilo. Hvala in lep pozdrav.

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

25. nov 2006 0:07

Tudi mene bi to zanimalo, ker je tašči ravno pred kratkim "crknila" Coronina pečica (mislim da stara kakih 6 let). Hvala. Lp teya84

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. nov 2006 9:05

Jaz sem si pred tremi leti omislila pa zelo drago pečico. Hotela sem imeti samostojno, tako vgrajeno v omari malo više, ne pod kuhalnikom. Pa sem se odločila za Bosh, ki je bila takrat nekako najboljša za tist denar, okoli 160.000 sit. Seveda sem bila nad njo zelo navdušena, saj pred tem nisem še pekla v ventilatorski pečici, pa tudi imela je najpomembnejše zame - čiščenje s pirolizo. V treh letih sem pirolizo naredila trikrat, od tega je bilo prvič super, drugič pa mi je pečica stopila vrata od omarice, da ne govorim, da je dva dni smrdelo po pregretem umetnem materialu. Seveda je bil to velik šok zame, saj sem za kuhinjo veliko plačala, pa še nova je bila, tako da sem majhne razpokice videla še v temi. Ker smo takrat ravno kupovali še neko pohištvo pri istem privatniku, mi je on zastonj naročil nova vrata, vendar mi je rekel, da bi material zagotovo moral zdržati pirolizo, da je verjetno nekaj narobe s pečico. Evo, tako sem jaz plačala ogromno za pečico, ki je uničila drago plačano kuhinjo , ko sem v tretje delala pirolizo, sem vrata omaric okoli obložila folijo, pa se mi še vedno zdi, da se malo preveč zgreje. In kdo se spomni na servis, ker pirolizo delam praktično enkrat na leto, ponavadi ko je cenejši tok, takrat servisi ne delajo, drugače se pa ne spomnim, ker mi pečica lepo peče. matilda

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

25. nov 2006 15:22

Danes proizvajalci kar tekmujejo, kateri aparat bo imel največ funkcij. Pred nakupom najprej dobro premislim, katere funkcije oz. programi so zame dejansko uporabni. Več funkcij kot ima aparat, dražji je. Pri tem pa za veliko večino niti ne veš, kaj pomenijo. Tanja

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

28. nov 2006 21:38

Kljub temu, da je bilo že veliko povedanega imam še vedno nekaj vprašanj. Kje v LJ. imajo največjo izbiro vgradnih štedilnikov? Ali ima Merkator na Celovški kaj štedilnikov ali imajo le dva primerka (kot v manjših njihovih tehničnih trgovinah)? Saj že nekaj časa nisem bila tam. Zanima me tudi Hervi Norman, pred časom sem videla neko njihovo reklamo pa mislim da je bil predstavljen en Zanusijev štedilnik samo na vem več ali vgradni in za koliko denarja pa kakšne funkcije je imel(samodejno čiščenje ,ventilacijska pečica, energijski razred A). Če mogoče kdo ve bi bila zelo vesela. Pa še vprašanje za gospo, ki je omenila da so kupili Zanusija, zanima me kakšnega? Že vnaprej hvala za morebitno pomoč. Pa še to, pri prebiranju foruma sem nekje prebrala o "odvisnosti od te spletne strani" (ni pisalo dobesedno tako, ampak v tem smislu), najprej se mi je to zdelo zelo smešno, ampak zadnje čase ni dneva da se vam ne bi pridružila, potem pa mi zmanjkuje časa za vse ostale obveznosti. Zvedela pa sem marsikaj novega, ni kaj več glav več ve.Pozdravček.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

28. nov 2006 21:56

Pr nas smo kupli Zanussijev štedilnik 50 širine, energijski razred C (khm, khm!) , trije plini, ena elektrika... od vse opreme ima le trojno zasteklitev (če se ne motim). Prva cena je bla 60 k SIT, ampak so dali nekaj popusta, tako da je bilo na koncu okoli 56.000. Ampak je sama izvedba štedilnika veliko boljša kot tista od Perfecta, bolj je kompakten. Perfect ima sicer ventilatorsko pečico, ampak ni blo zraven nč napisano, kateri energijski razred je. LP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti