Naš novi logo

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. nov 2006 17:08

Nastala je leta 1996, kokoške svetovno znanega risarja Tomaža Lavrica, pa v svetovnem spletu veljajo kot nekakšen sinonim za web-Slovenijo. Citat iz interneta LP cervus

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

15. nov 2006 17:25

nisem avtor, pa četudi bi se prijavil, ne bi uspel ker je bilo vse vnaprej zrežirano, da so lahko določeni pobasali masten honorar... saj itak ni bilo nobenega strokovnjaka v komisiji, odločitev pa je bila politična kodajs Drejček

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

15. nov 2006 18:48

Drejcek, honorar niti ni bil tako masten - ker je šlo za natečaj javnega značaja. Če bi res hoteli imeti dober izdelek, bi naredili vabljen natečaj in povabili tako naše kot tuje strokovnjake s področja oblikovanja - ampak potem bi bila tudi cena izdelka neprimerno višja... Malo denarja malo muzike. Je bilo pa baje že naprej zrežirano - tovariš Janša je s kapo na kateri je slogan hodil naokrog že par dni pred zaključkom natečaja. On si pač to lahko privošči... O tem kdo je bil v komisliji bi se dalo pa tudi razpravljat... ivonja P.S. Bi bilo pa zanimivo videti kakšne ponudbe so ponudili ostali avtorji. A tega po vsej verjetnosti ne bomo videli :( Sporočilo je spremenil(a) ivonja dne 15. nov 2006 18:49:18

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

15. nov 2006 19:04

No, pa ste me pripravili do tega, da sem si šla to spako pogledat na netu - sploh nisem vedela, da imamo novo podobico.... Kot prvo sem ga komaj našla, pa še to med članki v Delu. Kot drugo: bolj kot SloveniJO čutim, bi spodaj pričakovala kakšna navodila za primer splošne nevarnosti ob kakšnem požaru ali grozeči nevarnosti. Kot tretje: škoda besed zakaj konstantno iščemo nove logotipe. Kot da bi Milka (ki je tako fin zgoraj omenjena) ali Union pivo vsako leto spremenila barvo embalaže. Kdo bi ji pa potem sploh še našel na policah.... In, ja... še vedno se do spomnim tiste reklame, ko je pleskar na oglasni pano pisal: Slovenija, moja dežela. Tudi pesmico še znam. Na koncu koncev... smo pa še vedno rdeči. Naključje...?

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

16. nov 2006 8:07

" In prosim vas, državni simbol je eno, čokolada je pa drugo, če se oboje tudi grafično prikazuje, se ju še vedno ne da primerjati." Res je da je državni simbol eno čokolada pa drugo, gre se zato da nismo prepoznavni ne po zastavi ne po kateri drugi stvari. Sedaj nam bodo dali prepoznavnost Strojanovi - nažalost spet negativno. Glede himne - so pa tudi deljena mnenja eni pravijo da je gostilniška... glazbeno pa meni nikoli ni bila všeč. tamara1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti