Ne vem. Kakšno napako pa javi? Meni lepo odpre, vidim da ima že 54 ogledov ta recept.
- administratorNe vem. Kakšno napako pa javi? Meni lepo odpre, vidim da ima že 54 ogledov ta recept.
- administratorNo zdaj ga pa tud meni odpre, prej mi je pa res cel dopoldan kazalo, kot da ne najde strani
vida70| Andreia je napisal/a: |
| Gledam, pa ne vem ali ne obstaja več ali ne vidim....in sicer, pred spremembo je bilo več vrst forumov (forum gospodinjski oglasi, forum drugi oglasi, forum kje so dobre gostilne, ....), a sedaj so pa samo 3 ? Andreia |
Še vedno jih je cel kup. Tukaj odrolaj navzdol ...
Bom preveril, povsod po KulSlo delam ene spremembe in je možno da sem kaj upihnil!
- administratorHm, jaz sem lepo naložil slikico... Koliko slik si pa želela poslati? 5 ali manj? Si okenček za nalaganje slik imela in je lepo štel koliko je še do konca?
Kdaj si pa pošiljala slike če se spomniš, da pogledam v logu napak? Namreč ne najdem napake v logu ![]()
- administratorKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Burek z lahko solato

Jajčevci s sirom na veganski način