Vprašanje za jerneja (administratorja)

Sem pogledala "ime" fotografije, pa je telefon ne poimenuje s šumniki.

Je mogoče težava pri sprejemanju fotografij, ki jih želim naložiti iz telefona, da jih ne sprejme? Ker do sedaj to ni bil problem.

NutellomAnka

Ali uporabljate spletni brskalnik ali našo aplikacijo za telefon?

Uporabljam oboje. Ampak v Shrambo fotografije dajem preko spletnega brskalnika.
Sem sedaj ponovno poizkusila (naložiti fotografijo s telefonom v Shrambo preko spletne aplikacije) pa piše spodaj:
Opozorilo: Shramba ima zaradi tehničnih zahtev na mobilnih napravah omejeno uporabnost.

Hm, to potem pomeni, da sploh iz telefona ne moremo več nalagati v Shrambo fotografij??

Hvala!

NutellomAnka

Ne, lahko nalagate, samo malo je treba levo desno premikati zaslon, ni "responsive" tako kot ostala kulinarika.net. Nalaganje slik lepo deluje, sem ravno preskusil.

Meni ne gre, nikakor, Konstantin javlja napako potem pa ne vem, kaj je narobe.

Premikanje zaslona ničesar ne spremeni.

NutellomAnka

Kaj pa z računalnikom (ne telefonom), vam deluje?

Z računalnikom deluje.

Ampak to pomeni, da moram nekako sliko spravit na računalnik in potem na portal. Pa je zelo udobno, če se da lepo preko telefona. Ker vse večinoma delam preko telefona in je računalnik redkeje na dosegu roke.

NutellomAnka

Mogoče vpliva na težavo tudi velikost fotke, ki je 9,62mb (ker je obdelana tako, da sta dva posnetka združena v eno fotografijo na koncu)?

 

NutellomAnka

Ne more biti, ker dovolimo do 15MB fotko. Pa spletna stran na mobilnem telefonu je identična "desktopu", nimamo posebne verzije...

Kaj pa napiše ko skušaš naložiti fotko preko spletne strani mobilnega telefona (ne preko aplikacije)? Shramba se pojavi kot sem razumel, pa potem, ko klikneš NALOŽI?

Preko spletne strani sem poizkusila eno fotko naložiti, velika malo več kot 1mb, je šlo, drugo fotko, veliko 9,62mb pa ne gre.

Mogoče je to zgolj slučaj. Ne vem, samo sprašujem se.

 

Preko spletne strani mi je najprej napisalo, kot da je Finished uploading, takoj po tistem pa napako:

Napaka
× 
 
Error response is not proper JSON Response:
in fotografije ni naložene.

Zdaj sem pa šla poizkusiti še preko aplikacije, naložene na telefonu, pa je naložilo to isto fotografijo v shrambo. Hm, res ne vem, kaj nagaja.

Hvala!

 

NutellomAnka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti