Vprašanje za jerneja (administratorja)

aha, razumem. Ker v beležki jo imam tudi shranjeno, ta veliko. A je možno izbeležke jo k receptu prilepit?

mamamia

Žal ne, beležka je čisto neodvisna od naše baze fotografij pri receptih in mora biti tako ;-)

Sem dopolnil pošiljanje fotografij, če je slika manjša kot 300 x 300 točk ti je ne odpošlje oz. javi napako po pošiljanju. To bo preprečilo tovrstne lapsuse v prihodnje, ker vem, da ti znaš pošiljati slike, včasih se zgodi, da zagrabiš "ta malo" inačico.

ok, samo da vem, kaj se dogaja.

hvala.

mamamia

Sem pred dvema dnevoma poslala veliko fotko, pa je ob receptu ne vidim, niti v moji beležki ob receptu ne. Je razlog smao v tem, da je še niste obdelali, ali je kaj drugega narobe?

lp,

mamamia

Daj prosim te za fotke pri receptu piši Bojanu na ZS, on jih obdeluje.

mamamia, spomnim se ene dveh, mogoče treh tvojih fotk, ki so bile premajhne, pa sem jih brisal. Me je začudilo, kaj sedaj počneš, saj znaš lepe, velike slike pošiljat. Verjetno si mi pomotoma poslala thumbe od slik, ki ti jih tvoj pregledovalec slik naredi, ne pa samih originalnih, velikih slik. 



Bojan Administrator

Ja, očitno je šlo za pomoto; sem izene  beležke shranjevala fotke v en drug direktorij, in so se očitno pomanjšale v postopku (to bi mi lahko bila edina razlaga). Zdaj sem pa videla, da je že ob receptu.

Tole je zdaj tako, kot mora biti, kajne? Sem se namreč z Jernejevo pomčjo še nekaj naučila ...

mamamia

Zakaj pa ob Zelenem pireju ni fotke? Poslal sem jo in to veliko? Je kaj narobe?

Mamamia

mamamia

Bojan bo tole bolj vedel, on slike obdeluje...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti