Pomivalni stroj bosch ali kakšen drug?

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

9. feb 2007 16:45

Moj Candy je star 10let in še vedno pere brez problema. Dvakrat smo morali menjati škropilnike, to pa je tudi vse. Posode nikoli prej ne splahnjujem, pa še mi nikoli ni smrdelo iz stroja, tako da mora biti krivda nekje drugje. Začela sem uporabljati hoverjeve tablete, ki operejo enako dobro kot ostale, samo v ceni je občutna razlika. Lp valči

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

9. feb 2007 22:15

Pri nas imamo popolnoma integriran Electrolux stroj, ki ima tudi kratek 30 - minutni program, ki ga velikokrat uporabljam, da pomije ravnokar uporabljeno posodo npr. od kosila. Posodo običajno prej splaknem pod tekočo mrzlo vodo (od pireja, raznih omak ipd). Uporabljam claro tablete in sem s pomivanjem zelo zadovoljna. LP, rdecapesa

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

9. feb 2007 22:34

Jaz pa bi k temu dodala samo tole, jaz dodam k pomivanju posode vsake toliko časa, 1/2 limone. Zelo se pozna pri kozarcih in tudi vonj je boljši ( naj povem, da imam že 16 let pom.stroj znamke Bosch, brez okvar in sem zelo zadovoljna ) LP pat

Darka  

član od: 28.9.2001

sporočila: 37

19. feb 2007 10:43

Mene pa zanima Boschev pomivalni stroj, ki se ga trenutno dobi v Merkatorju po občutno nižji ceni za imetnike pika kartice. Oznaka je .......44....(začetka in konca oznake ne vem).

Ali ima katera izkušnje z njim?

Lep teden želim!

D Ali ni nihče zasledil te akcije, ali pa nihče nima tega stroja? Sporočilo je spremenil(a) Darka dne 20. feb 2007 09:51:32

pelican  

član od: 7.2.2007

sporočila: 73

23. feb 2007 9:02

jaz mam Boschev pomivalni stroj in sem zelo zadovoljna...darka na žalost nisem zasledila te akcije....vzemi tistega, ki ima zamik pranja, ker lahko naštimaš, kdaj naj ti začne pomivat... jaz ga imam že nekaj časa in dela brezhibno...ima tudi kratek način pranja... bodi pozorna koliko je glasen, koliko vode porabi in v kateri razred spada....če je A, ga kupi, ker ne porabi toliko elektrike.... pelican

Darka  

član od: 28.9.2001

sporočila: 37

23. feb 2007 12:30

SGS 44 E 32 EU nosi oznako Boschev pomivalni stroj, ki je trenutno v akciji. Razred A, A, A. Čeprav ima kar 54 dB. Vendar pa je enostaven, kar mi je zelo pomembno, da ni treba kar naprej študirati navodila. Sem se odločila in že naročila. Lep vikend vsem! D

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti