Zasebna pošta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

tema odprta - 20. okt 2006 18:25 | ogledi: 1.382 | odgovori: 7

Sprašujem člane Kulslo oziroma sodelujoče na forumu, če imajo težave, ker ne morejo brisat sporočil v zasebno pošti tako, kot to sicer lahko počnemo v drugih programih. Da jih torej označiš več skupaj, pa potem z enim klikom izbrišeš vse izbrane naenkrat.

Saj vem, da sem nemarna, , a nabaralo se mi je skoraj tisoč sporočil v zasebni pošti. Zdaj že nekaj dni, ko le imem uro časa skupaj, postopoma brišem tiste, brez katerih sem pač lahko. In sem prišla do šest sto in nekaj sporočil, od tega jih moram vsaj še 400 zbrisat. In sem vmes omagala in sprašujem, ali bi še katera Jerneju predlagala, da bi nekega lepega dne, ko bo kakšno drugo opravilo lahko počakalo, morda ZS uredil tako, da bi se dalo več sporočil zbrisat naenkrat?

Pa tudi poslat morda...

Če pa sem edina taka, ki ne briše sproti, potem pa predlog umikam. Bom tudi med bližnjim dopustom brisala sporočilo po sporočilo,, potem pa se bom menda naučila reda in jih brisala sproti....Ampak ko so ena taka prijazna, da bi jih kar naprej brala...

Kaj torej pravite?

Jernej, pa ne me z valjarjem že iz prve, samo sprašujem...Mamamia

mamamia

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

20. okt 2006 18:46

mamamia pridi še k meni pucat:) jaz čakam da se mi stvar sesuje potem pa začnem pucat...tudi v outlooku... podpiram idejo o možnosti brisanja več sporočil hkrati! Pozdravček na štajerski konec:) maja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. okt 2006 18:56

Mamamia, saj si me že vprašala po ZS. Trenutno se da brisati le eno po eno, to je spletna stran, ne Outlook. Ne bom rekel, da bi bilo teoretično nemogoče, da se jih označi več na isti strani in vse pobriše. A to bo moralo počakati na predelavo ZS. Zakaj pa jih želiš brisati? Jaz jih imam več tisoč (dobivam obvestila o kodah in poteku za Plus paket, da vidim, če ga kdo ni opazil), pa jih ne brišem. Morda bi bilo bolje urediti iskalec po ZS? Recimo po imenu pošiljatelja Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

20. okt 2006 19:00

Sem s šest sto in nekaj že na 397....zdaj pa malo pavze, potem pa do Žen nogometašev čistim znova... Hranim pošto, ko sem na razne naslove pošiljala recepte...nisem jih še prekopirala v arhiv, da bi jih lahko v pošti brisala... Datumsko sem na koncu avgusta....][klepetulja Še dobro, da z nekaterimi s Kul slo komuniciram preko outlooka (tam tudi med službenim časom čistim, s 1200 in nekaj sem danes prišla že na 700; no, tam je tudi ogromno službene pošte, največ pa seveda one druge - filmi, vici, slike...)...plus pošta doma.... Lahko pa bi organizirali kakšno srečanje z naslovom Brišem te, ZS, brišem...Mamamia mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

20. okt 2006 19:04

JA, Jernej, saj vem, da sem to te že vprašala in si mi tudi prijazno povedal, da je veliko nujnejših opravil in da sem prva, ki je to vpršala. Tole z iskalcem pa sploh ni slaba ideja: če to urediš, je problem rešen...saj, ne moti me toliko število, kot to, da težko najdem, ko kaj iščem..vem na primer, da mi je majamarko poslala en super link, ampak ne vem več kdaj in zdaj moram odpirat eno pošto za drugo, da ga najdem... Se že posipam s pepelom za ponovno vprašanje, ampak saj veš: poskusit ni greh... Grem brisat dalje...pospravljanje stanovanja bo že počakalo... mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. okt 2006 19:29

Po mojem bi bil iskalec več uporabnikom dobrodošel kot brisanje po več naenkrat. Če lahko enkrat vse najdeš, potem se mi zdi, da težave ni več, razen ko bo v sistemu toliko sporočil, da bo strežnik odpovedal, kar pa se ne bo še zgodilo v tem desetletju mislim Sicer imajo sporočila ZS eno napako, tako da bom moral vse na novo narediti. Sploh ni huda napaka niti glede zasebnosti niti nič, gre le za slabo optimizacijo. Ker je sporočil vedno več, se bo to počasi poznalo. Takrat bom naredil še iskalec. Zdajle je pa nekaj velikega v etru in ne morem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

20. okt 2006 19:51

Jernej, si me že zdiscipliniral. Sem vso dosedanjo zasebno pošto, od novembra 2004 do dneva današnjega, zreducirala na 87 sporočil. Majamarko, pridem še tebi pomagat? Sem ravno v formi... Ampak je že to dovolj, Jernej, da ni grožnje, da bi se ZS zaradi zabasanosti sesula. Mene je to najbolj skrbelo. Lepo se imejte, Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. okt 2006 20:09

A ne mamamia, tako nezmogljivega strežnika pa spet nimam Pod Vizijo je bilo bolj delikatno, no, zdaj je pa dražje. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti