Naša zgodbica

eni bi pa radi tudi malo oblačkov in dežnih kapljic, saj.... buča
bi sosedov Francelj rad šel gobarit Naj vsak dan bo s soncem obsijan
Micka pa komaj čaka,da lahko skuha gobji golaž. Vesna Leben
Če bo le Francelj nabral jurčke in ne mušnice, ker potem, ... vida u.
... bomo vsi zadovoljni, ker bomo imeli polne želodčke. Pa smo spet pri hrani, a ker se bliža poletje bo treba pošteno ... fakin712
...zajahat konjička "beri kolo"... Vesna Leben
... in stopit odvečno maščobo, ker taki kot smo zdaj pa res ne moremo v kopalke. Najbolje bo, da na pomoč pokličemo ... fakin712
... dimnikarja, ki nam bo razložil kako je treba ... Kaya***
reševalno pšostajo, da bo v stalni pripravi, kati salo se bokar sproti topilo in nevarnost na cestah .. kobra 1
bo ob mastnih madežih naraščala in bo potrebno... slavapikola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.