Naša zgodbica

... da lahko preskakujemo ovire, ki so nam jih postavili naši vrli ... fakin712
poslanci... Naj vsak dan bo s soncem obsijan
ki se ne zavedajo, da se bo kdo od njih slej ko prej spotaknil ob takšno oviro in... Kristalka
... plačal davek, ki ga ni pričakoval. A do takrat bo preteklo še veliko vode in bojim se ... fakin712
... da bodo vse naše želje ostale neuresničene in bomo žalostni zrli ... Julija
u modro nebo in čakali.. slavapikola
..da nam pade kej dol. še bolš pa bi bilo, če bi vstalo kej g _ _ , ... vida u.
da spet posije sonce in takrat se bomobili in se kobra 1
... da se bo kar iskrilo. Ko pa bo na zemljo padla tema bo pa nastal problem kako ... fakin712
bomo sonce spravli spet gor, saj se drži svojega urnika, mi bi pa le radi, da bi bil gor kar 20 ur na dan in ne ušivih dvanajst, kot je zdaj.... cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.