Palični mešalnik

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

13. okt 2006 14:54

Kako se obnese palični mešalnik za mletje maka?

bajsika  

član od: 20.5.2004

sporočila: 22

13. okt 2006 21:11

Ker palični mešalnik ni ravno stvar ki stane v Eurotih več kot 3 cifre, se mogoče sem pa tja včasih splača dati 1000 Sit več in kupiti skoraj profesionalnega -- firma KRUPS je ena najstarejših nemških proizvajalk malih gospodinjskih aparatov "najvišjega" kakovostnega razreda - predvsem profesionalnih kavnih espresso avtomatov ! Res da palični mešalnik stane kakšen tisočak več, je pa tak kot ga uporabljajo tudi v profi-kuhinjah ! http://zakuhinjo.enakupi.com/Sekljalnik-+-palicni-mesalnik Mojca

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

13. okt 2006 22:27

Mak raje zmeljite kje drugje,ker se v posodi paličnega mešalnika ne zmelje-preizkušeno andreja č.

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

14. okt 2006 6:52

Mak vedno meljem v mlinčku za kavo. Mama ima prav posebno napravo za mletje maka, na prvi pogled izgleda kot majhna mesoreznica. LP LP

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

14. okt 2006 8:33

Ali pa Magic Bullet. Ga ne zamenjam z nobenim drugim mešalnikom. lp Anamarija

neznan uporabnik

14. okt 2006 14:59

Uporabljam palični mešalnik Braun (model, ki ga je predstavila Alexis), Z njim sem zadovoljnja, saj z njim spasiram vročo juho, marmelado in vse drugo. Če bi pa še enkrat kupovala bi kupila takega s kovinskim nastavkom za pasiranje in posebej del za sekljanje, saj imam pri mojem večkrat občutek, da so ti nastavki, ki jih zamenjujemo bolj tako tako in ne bo vzdržalo dolgo. Sta pa oba dela zelo zelo uporabna. Mešalnik je zlasti uporaben, ko želiš zmleti pest ali dve orehov, pripraviti kakšen namaz, saj bi v večjem mešalniku vse šlo ob steno in tam tudi ostalo. L.p. Tedi tedi

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

16. okt 2006 9:36

bajsika je napisal/a:
... kupiti skoraj profesionalnega -- firma KRUPS je ena najstarejših nemških proizvajalk malih gospodinjskih aparatov "najvišjega" kakovostnega razreda - predvsem profesionalnih kavnih espresso avtomatov ! Res da palični mešalnik stane kakšen tisočak več, je pa tak kot ga uporabljajo tudi v profi-kuhinjah ! http://zakuhinjo.enakupi.com/Sekljalnik-+-palicni-mesalnik
Ali si lahko ta mešalnik kje (npr. v Ljubljani) ogledam v živo in primem v roko?

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

24. okt 2006 9:20

Mogoče malo čudno vprašanje, zato prosim za resne odgovore: Kaj sekljate v sekljalniku, ki ste ga kupili zraven paličnega mešalnika? Ali bi se te iste sestavine dobro sesekljale kar s samim paličnim mešalnikom? Ali če vprašam drugače, ali vzamete sekljalnik zato, ker ga imate ali zato ker ni druge izbire za dober rezultat?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. okt 2006 9:33

Največkrat čebulo. Loni Makaroni

neznan uporabnik

24. okt 2006 10:07

V sekljalniku sekljam čebulo, dobro se seseklja tudi petršilj, včasih pest ali dve orehov, nekaj piškotov, da dobim piškotne drobtine za kako pecivo, zmešam razne namaze po sistemu skuta, sir, zelenjava ali tunina, če rabim količino za 2-3 osebe. Te stvari bi res težko počela s paličnim mešalnikom. Mislim da je palični mešalnik učinkovitejši naj bolj sočnih stvareh (pasiranje juh, marmelad...), medtem ko na bolj suhih stvareh ni tako učinkovit in bolj poskakuje kot pa drobi. Meni se tako zdri. Lep pozdrav Tedi tedi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti